هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 14:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 18 ارديبهشت 1400 ساعت 15:59
شنبه 18 ارديبهشت 1400 15:56 ساعت
2021-5-8 15:59:34
شناسه خبر : 347084
 در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انجمن فارغ‌التحصیلان مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، با صدور بیانیه‌ای از آیت‌الله رئیسی دعوت کرد تا با کاندیداتوری در انتخابات آتی، سکان اجرائی جمهوری اسلامی ایران را به دست گیرد.
بیانیه فارغ‌التحصیلان مؤسسه امام خمینی درباره انتخابات ریاست جمهوری؛

آیت‌الله رئیسی شایسته‌ترین فرد برای جایگاه ریاست جمهوری است

در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انجمن فارغ‌التحصیلان مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، با صدور بیانیه‌ای از آیت‌الله رئیسی دعوت کرد تا با کاندیداتوری در انتخابات آتی، سکان اجرائی جمهوری اسلامی ایران را به دست گیرد.

گروه سیاسی-رجانیوز: در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انجمن فارغ‌التحصیلان مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، با صدور بیانیه‌ای از آیت‌الله رئیسی دعوت کرد تا با کاندیداتوری در انتخابات آتی، سکان اجرائی جمهوری اسلامی ایران را به دست گیرد.

 

به گزارش رجانیوز، این بیانیه‌ به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

در آستانه قرن پانزدهم هجری شمسی و مراحل اولیه گام دوم انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران در معرض انتخابی سرنوشت‌ساز قرار گرفته است.

 

با پشت سرگذاشتن چهل و دو سال پرمخاطره، و تجربه فرازها و فرودها، رویش‌ها و ریزش‌ها، کامیابی‌ها و ناکامی‌ها، خدمت‌ها و خیانت‌ها، دوستی‌ها و دشمنی‌ها، و مبارزات و مذاکرات، اکنون به برکت بلوغ و بصیرتی که حاصل آمده است، می‌توان دوست را از دشمن، خادم را از خائن، و انقلابی را از غیرانقلابی تشخیص داد، و سکّان اجرایی کشور را به دست کسی سپرد که با اجرای منویات و سیاست‌های دقیق ولی‌ّ امر، انقلاب را در گام دوم به مسیر اصلی خویش بازگرداند، آرمان‌های الهی حضرت امام قدس سره  را زنده کند، عزّت و عظمت کشور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را به رخ جهانیان بکشاند، و در مسیر حاکمیت عدل علوی در جامعه گام بردارد.

 

بحمدالله در طول چهل سال گذشته، در سایه جمهوری اسلامی، نیروهای مؤمن و زبده‌ای در زمینه‌های مختلف رشد کرده‌اند که هر یک درجای مناسب شأن خود می‌توانند منشأ خدمات بزرگی باشند.

 

ما از میان کسانی که در مظانّ‌ نامزدی برای ریاست جمهوری این دوره هستند، حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای سید ابراهیم رئیسی را شایسته‌ترین فرد برای قرار گرفتن در این جایگاه می‌دانیم.

 

حضور چندساله ایشان در مسند ریاست قوه قضائیه نشان داد که ایشان با باور قلبی به ولایت فقیه، علاوه بر التزام عملی به آن، توانسته است اصلاحاتی اساسی و اقداماتی درخشان در سروسامان دادن به امور، مبارزه با فقر و فساد و تبعیض، احقاق حقوق عامه، اخلاق‌مداری، گره‌گشایی از مشکلات مردم از راه تولید و اشتغال جوانان، مبارزه با مفسدان اقتصادی، احیای تولید در کارخانجات و بازگرداندن اموال چپاول‌شده انجام دهد.

 

هرچند حضور حجت الاسلام رئیسی در رأس قوه قضائیه بسیار مغتنم و تأثیرگذار بوده و هست، نظر به اهمیت و وسعت اختیارات رئیس جمهور، و نقش بی‌بدیلی که می‌تواند در پیشبرد اهداف و سیاست‌های مقام منیع ولایت در همة زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، بین‌المللی، و فرهنگی ایفا نماید، بسیار بجاست که ظرفیت و توانایی‌های این شخصیت بزرگوار بیش از پیش در خدمت آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی قرار گیرد.

 

برای تحقق این امر، از حضور ایشان مصرّانه درخواست می‌کنیم نامزدی ریاست جمهوری را بپذیرند. ما به خواست خدای متعال، با تمام توان در این مسیر نورانی انجام وظیفه خواهیم کرد و از هیچ تلاشی برای موفقیت ایشان در مسیر خدمت به اسلام عزیز و ملت سربلند ایران، چه در زمان انتخابات چه پس از انتخاب دریغ نخواهیم کرد. از ملت رشید ایران می‌خواهیم تا ضمن پیوستن به پویش سراسری دعوت از ایشان، با رأی به ایشان در انتخابات 1400، دین خود را به اسلام، امام، و شهدا ادا کنند.

 

انجمن فارغ‌التحصیلان مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی قدس سره

1400/2/16