هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 خرداد 1403
ساعت 21:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 13 اسفند 1399 ساعت 11:43
چهارشنبه 13 اسفند 1399 11:03 ساعت
2021-3-3 11:43:44
شناسه خبر : 345082
حمید رسایی گفت: ضمن طلب رحمت برای مرحوم خانم رهبر، نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، احتمال حضورم در انتخابات پارلمانی از این حوزه انتخابیه زیاد است.
حمید رسایی گفت: ضمن طلب رحمت برای مرحوم خانم رهبر، نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، احتمال حضورم در انتخابات پارلمانی از این حوزه انتخابیه زیاد است.
گروه سیاسی-رجانیوز: حجت الاسلام حمید رسایی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سئوال باشگاه خبرنگاران در خصوص حضورش در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در سال ۱۴۰۰ گفت: ضمن طلب رحمت برای مرحوم خانم رهبر، نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، احتمال حضورم در انتخابات پارلمانی از این حوزه انتخابیه زیاد است.
 
وی با بیان اینکه حضورش به صورت نامزد مستقل خواهد بود، در پاسخ به اینکه آیا احتمال راهیابی به مجلس را خواهد داشت، افزود: بنده تکلیفی دارم که اگر کاری از دستم بر می آید و می توانم انجام دهم، برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کنم و پیروزی در انتخابات بستگی به نظر مردم دارد.
 
حجت الاسلام رسایی تصریح کرد: در انتخابات اخیر مجلس علی رغم فضاسازی های غیر واقعی که متاسفانه در چند روز پایانی تبلیغات انتخاباتی ایجاد کردند تا مردم بترسند و اساساً خودشان درباره کاندیداها تصمیم نگیرند و فکر نکنند، بنده و دوستانی مانند آقای یامین پور بدون حمایت احزاب و جریانات و جبهه‌های انتخاباتی و بدون اینکه در لیست خاصی باشیم حدود ۳۰۰ هزار رأی کسب کردیم.
 
مضافاً اینکه خیلی ها بعد از انتخابات دیدند که آن فضای لولوسازی از لیست اصلاح طلبان واقعی نبود و سرلیست مورد حمایت دولت و پدرخوانده های جریان اصلاح طلب، در رتبه های پایین تر و با اختلاف رای بالا قرار گرفت.