هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 مهر 1401
ساعت 20:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 6 اسفند 1399 ساعت 14:30
چهارشنبه 6 اسفند 1399 14:22 ساعت
2021-2-24 14:30:09
شناسه خبر : 344799
ایمیل مارکتینگ همچنان به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی آنلاین به حساب می‌آید زیرا نرخ بازگشت سرمایه در این کانال بازاریابی با سایرین قابل مقایسه نیست.
ایمیل مارکتینگ همچنان به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی آنلاین به حساب می‌آید زیرا نرخ بازگشت سرمایه در این کانال بازاریابی با سایرین قابل مقایسه نیست.

 مطالعات مختلف نشان می‌دهد که نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در ایمیل مارکتینگ نزدیک به 3800 درصد است! یعنی اگر شما برای ارسال ایمیل 1 دلار هزینه کنید، می‌توانید 38 دلار درآمد کسب کنید. آمارها نشان می‌دهد در سال 2019 تعداد افرادی که از ایمیل استفاده می‌کرده اند حدود 4 میلیارد نفر بوده و این عدد در سال 2024 به 4.5 میلیارد نفر ارتقا خواهد یافت. همه این موارد اهمیت تهیه یک سرویس ایمیل مارکتینگ معتبر را نشان می‌دهد. در ادامه قصد داریم بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ در سال 2021 کدام است؟ را به شما معرفی کنیم.

 

Constant Contact

این سرویس ایمیل مارکتینگ، یکی از سریع‌ترین رشدها را در میان رقبای خود دارد. استفاده از این سرویس به افراد مبتدی این امکان را می‌دهد تا با بهترین و ساده‌ترین روش اقدام به ساخت خبرنامه ایمیلی کنند. لیست ایمیل، جمع آوری ایمیل مخاطبان، تمپلیت‌های آماده و تقویم بازاریابی را به کمک این سرویس می‌توانید به سادگی آماده و مدیریت کنید.

هزینه استفاده از این پلتفرم در 60 روز اول کاملا رایگان بوده و بعد از آن باید ماهانه مبلغ 20 دلار را بپردازید.

 

SendinBlue

جالب است بدانید این پلتفرم نه تنها یک سرویس ارسال رایانه، بلکه یک سیستم ارسال پیامک نیز می‌باشد. این شرکت در اروپا قرار دارد و هم اکنون امکان استفاده از آن برای کسب و کارهای ایرانی وجود دارد. این سرویس قابلیت ساخت ایمیل‌های فوری را به مشتریان خود می‌دهد. قالب‌های زیبا و کاربردی از دیگر مزایای استفاده از سندینگ بلو است.

هزینه استفاده از این پلتفرم برای ارسال 300 ایمیل در روز رایگان است! اما پلن‌های بعدی از ماهی 25 دلار شروع می‌شود.

 

Mailchimp

پلتفرم بعدی که در سال 2021 به عنوان یکی از بهترین سرویس‌ها شناخته می‌شود میل چیمپ است. این پلتفرم هم امکان ساخت ساده ایمیل را برای مشتریان فراهم کرده است، در کنار آن امکان ارسال اتوماتیک پاسخ ایمیل، امکان تقسیم بندی مشتریان، امکان تجزیه و تحلیل ایمیل‌های ارسالی و امکان ارسال براساس موقعیت جغرافیایی از دیگر ویژگی‌های آن است.

هزینه استفاده از این پلتفرم برای 2،000 مشترک رایگان است، همچنین به ازای اضافه شدن هر 500 عضو جدید باید ماهانه 10 دلار هزینه پرداخت کنید!

 

Sender

سرویس ایمیل مارکتینگ سندر ویژگی‌هایی را به تیم مارکتینگ شما اضافه می‌کند که در دو پلتفرم قبلی آن را مشاهده نخواهید کرد. امکان ارسال پوش نتیفیکیشن، امکان طراحی ساده قالب‌های زیبا و جذاب، عدم بلاک آی پی های ایرانی! بلکه شما می‌توانید از این سرویس در ایران نیز استفاده کنید. همچنین سندر در ایران نمایندگی رسمی دارد که باعث می‌شود آن را نسبت به هر سیستم دیگری متمایز کند.

هزینه استفاده از این پلتفرم برای 2،500 مشترک رایگان است، همچنین امکان ارسال 12،000 ایمیل رایگان برای شما فراهم است!

 

سوالات پرتکرار در خصوص بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ

در ادامه قصد داریم به برخی از سوالات پرتکرار کاربران که در این مدت آن را مطرح کرده بودند بپردازیم. با ما همراه باشید.

سوال: چرا در این تنها 3 پلتفرم را بررسی کردید؟

پاسخ: هر سه پلتفرم جزو محبوب‌ترین و پرکاربردترین سرویس‌ها در سراسر جهان هستند. البته پلتفرم‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

سوال: آیا امکان پرداخت ریالی هم وجود دارد؟

پاسخ: تنها از طریق پلتفرم سندر می‌توانید به صورت ریالی هزینه را پرداخت کنید، زیرا این شرکت تنها پلتفرم ایمیل مارکتینگ خارجی در ایران است که دارای نمایندگی معتبر است و سال‌هاست که در ایران این سرویس را ارایه می‌کند.

سوال: آیا امکان استفاده رایگان در این پلتفرم‌ها وجود دارد؟

پلتفرم اول 300 ایمیل تنها برای 60 روز، پلتفرم دوم 2،000 ایمیل و سندر امکان ارسال 2،500 ایمیل رایگان (مادام العمر) را به شما ارایه می‌کنند. بنابراین سندر مقرون به صرفه تر از دو مورد دیگر است.