هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 24 خرداد 1403
ساعت 03:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 10 بهمن 1399 ساعت 20:23
جمعه 10 بهمن 1399 20:14 ساعت
2021-1-29 20:23:45
شناسه خبر : 343780
 باید یک اعترافی کرد؛ رجانیوز در یک عرصه از بچه‌های انقلابی عقب مانده بود، در دورانی که موج عظیم جوانان مخلص جهادی در گوشه و کنار کشور مشغول آبادانی و دستگیری از محرومان بودند، رجا کمتر از آنچه که باید فعال بود.
باید یک اعترافی کرد؛ رجانیوز در یک عرصه از بچه‌های انقلابی عقب مانده بود، در دورانی که موج عظیم جوانان مخلص جهادی در گوشه و کنار کشور مشغول آبادانی و دستگیری از محرومان بودند، رجا کمتر از آنچه که باید فعال بود.
گروه اجتماعی-رجانیوز: سال ۸۴ بود. دفتر کوچکی دست و پا شد و با یک رایانه نیم‌بند کار آغاز شد! مدت زیادی نگذشت که به برکت نام «شهید رجایی» و هدایت‌های بزرگان جریان انقلابی و اقتدای همیشگی به راه امام(ره) و رهبری، «رجانیوز» جای خودش را بین بچه‌های انقلابی باز کرد و دیگر برای نیروهای انقلابی شد «رجا». جای‌جای کشور و محافل انقلابی نامش برده می‌شد و کم کم بر اثرگذاری‌اش افزوده می‌شد.
 
هر چه می‌گذشت بر اعتبار و اعتماد به رجانیوز در میان فعالان و اثرگذاران حوزه سیاست و فرهنگ افزود می‌شد اما «رجا» هیچوقت نخواست که در خدمت گروه خاصی بجز جریان انقلابی باشد.
 
«رجا» هیچ‌وقت از اینکه میرحسین موسوی در مناظرات انتخاباتی و حسن روحانی در مستند تبلیغاتی نامش را آورد خوشحال نبود اما وقتی می‌شنید بچه‌های فلان پایگاه بسیج یا آن کانون فرهنگی هر هفته روی مطالب سایت جلسه مباحثه می‌گذارند به خود می‌بالید و مطمئن بود دارد راه درست را می‌رود، با همه کم و کاستی‌ها و شاید اشتباهاتش.
 
در تمام این سال‌ها، نه شکایت و تهدید و فشار توانست رجا را متوقف کند و نه تحریم‌های بی‌سابقه داخلی‌ها. رجا همیشه ایستاد و هیچگاه زانو نزد تا سنگری که با خون دل‌های فراوان سرپا ایستاده بود پایدار بماند.
 
اما باید یک اعترافی کرد؛ رجانیوز در یک عرصه از بچه‌های انقلابی عقب مانده بود، در دورانی که موج عظیم جوانان مخلص جهادی در گوشه و کنار کشور مشغول آبادانی و دستگیری از محرومان بودند، رجا کمتر از آنچه که باید فعال بود. می‌توان اشتغالات فراوان و مشکلات مالی و چندین دلیل دیگر را بهانه کرد، ولی بهتر است همین ابتدا دست‌ها را بالا گرفت و گفت که رجا از دوست‌داران خودش عقب ماند. بله! عقب ماند و حالا آمده تا جبران کند.
 
البته ناگفته نماند که در همین سال ۹۹ چند صد میلیون تومان از کمک‌های مردم با وساطت رجا به گروه‌های جهادی و خیریه‌ها رسیده است، اما اکنون عزم کرده‌ایم تا با حمایت‌های همیشگی بچه‌های انقلاب، حرکت پرتوانی در راستای مواسات و دستگیری از محرومان را پایه‌گذاری کنیم.
 
این حرکت را با نام مبارک «شهید رجایی» آغاز کردیم تا نظر عنایت ایشان راهگشای کار در مراحل مختلف باشد. 
 
مورد اول از پروژه‌های گروه نیز همزمان با اعلام موجودیت این گروه جهادی اعلام شده است:
 
 
«دخترخانمی به بیماری سی‌پی (فلج مغزی) مبتلاست. برای اینکه توانایی حداقل کارهای ممکن مثل غذاخوردن را داشته باشد، هر سه ماه یکبار باید تزریق‌های مخصوصی روی گردن وی انجام شود اما هزینه درمان برای خانواده مشقت‌بار است. برای این کار همراه با خانواده از شهرستان به تهران آمده‌ و در مسافرخانه محقری ساکن‌اند. مدارک پزشکی‌شان توسط گروه جهادی بررسی شده است. به نیت هدیه به روح ملکوتی حضرت علامه مصباح یزدی(ره) همت کنیم برای دستگیری از این خانم بیمار.
 کمک‌های خود را به شماره کارت زیر با نام گروه جهادی شهید رجایی (وابسته به رجانیوز) واریز نمائید.
 
6273817010094443
 
با رضایت شما در صورت عبور مبالغ از میزان موردنیاز، کمک‌های شما صرف سایر امور خیریه همین گروه خواهد شد.
گزارش اهدای مبالغ و رفع مشکل به اطلاع خواهد رسید.


دیدگاه کاربران

سلام- اجرتان با خدا-در مورد موارد دیگر چه جوری می شود به گروه جهادی جهت بررسی و کمک احتمالی اطلاع داد؟

سلام علیکم توصیه میکنم روند درمانی طب اسلامی هم برای ایشان در نظر بگیرید
هزینه اش خیلی کمتر و حداقل درمان قطعی دارد