هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 8 دى 1399 ساعت 12:03
دوشنبه 8 دى 1399 11:54 ساعت
2020-12-28 12:03:53
شناسه خبر : 343066
محمّدی گلپایگانی در حاشیه عیادت از علامه مصباح یزدی  یکی از صفات بارز ایشان را صراحت لهجه دانست و گفت:‌ ایشان آنچه را تشخیص می‌دهند حق و درست است، با آن مراتب علمی بالای خود، بدون مجامله و ملاحظه بیان می‌کنند و از هیچ کس هم واهمه ندارند.
در پی عیادت آیت الله محمدی گلپایگانی از علامه مصباح یزدی؛

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: رهبر انقلاب فرمودند هرشب برای آیت‌الله مصباح دعا می‌کنم

محمّدی گلپایگانی در حاشیه عیادت از علامه مصباح یزدی یکی از صفات بارز ایشان را صراحت لهجه دانست و گفت:‌ ایشان آنچه را تشخیص می‌دهند حق و درست است، با آن مراتب علمی بالای خود، بدون مجامله و ملاحظه بیان می‌کنند و از هیچ کس هم واهمه ندارند.
گروه سیاسی_رجانیوز: حجت الاسلام محمدی‌گلپایگانی صبح امروز (دوشنبه) از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیمارستان محل بستری علامه مصباح یزدی حضور یافت و ضمن عیادت، در جریان آخرین وضعیت درمانی عضو مجلس خبرگان رهبری قرار گرفت.
 
به گزارش رجانیوز؛  رئیس دفتر رهبر انقلاب، با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران ازعلامه مصباح یزدی عیادت کرد.
محمّدی گلپایگانی در حاشیه عیادت از آیت‌الله مصباح یزدی در جمع خبرنگاران گفت: رهبر معظّم انقلاب فرمودند سلام مرا به آیت‌الله مصباح یزدی برسانید و بگویید من هر شب برای شما دعا می‌کنم. 
 
وی با بیان اینکه آیت‌الله مصباح یزدی، شخصیت بزرگ، شناخته شده و از محصولات بزرگ حوزه علمیه قم است، ‌اظهار داشت: اخلاص، تواضع و ولایتمداری آیت‌الله مصباح یزدی زبانزد است.
 
رئیس دفتر رهبر معظّم انقلاب ادامه داد: با اینکه آیت‌الله مصباح یزدی مراتب بالای علمی دارند، نسبت به مقام ولایت بی‌اندازه متواضع، فروتن و مطیع بوده و هستند. 
 
محمّدی گلپایگانی یکی از صفات بارز آیت‌الله مصباح یزدی را صراحت لهجه دانست و گفت:‌ ایشان آنچه را تشخیص می‌دهند حق و درست است، با آن مراتب علمی بالای خود، بدون مجامله و ملاحظه بیان می‌کنند و از هیچ کس هم واهمه ندارند. 
 
 حجت‌الاسلاممحمّدی گلپایگانی  ضمن ابلاغ سلام رهبر انقلاب اسلامی برای علامه مصباح یزدی دعا و آرزوی سلامتی کرد.