هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 12 مهر 1400
ساعت 03:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 17 آذر 1399 ساعت 10:20
دوشنبه 17 آذر 1399 10:09 ساعت
2020-12-7 10:20:41
شناسه خبر : 342403
دکتر علی‌اصغر زارعی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و مشاور رئیس جمهور در دولت نهم شب گذشته دار فانی را وداع گفت.
دکتر علی‌اصغر زارعی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و مشاور رئیس جمهور در دولت نهم شب گذشته دار فانی را وداع گفت.
گروه سیاسی-رجانیوز: دکتر علی‌اصغر زارعی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و مشاور رئیس جمهور در دولت نهم شب گذشته دار فانی را وداع گفت.
 
این جانباز و رزمنده دوران دفاع مقدس، مسئولیت‌هایی چون فرماندهی ستاد جنگ الکترونیک سپاه پاسداران، ریاست دانشکده فنی دانشگاه امام حسین(ع) و جانشینی سازمان پدافند غیرعامل را نیز در کارنامه خود داشت.
 
اشک‌های دکتر زارعی پس از تصویب بیست‌دقیقه‌ای برجام در مجلس از خاطرات سیاسی ماندگار سال‌های اخیر بود.
 
 
پس از تصویب جزئیات طرح اجرای برجام مرحوم علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران، درحالی که نسبت به روند تصویب جزئیات طرح برجام انتقاد داشت شروع به اشک ریختن کرد و جمعی از نمایندگان اطراف وی حضور یافتند. اما ماجرا به همین جا ختم نشد و این نماینده غیور که اوضاع مساعدی نداشت به اورژانس مستقر در مجلس منتقل شد تا تحت نظارت پزشکان قرار بگیرد. جمعی از نمایندگان هم به عیادت وی رفتند.
 
براساس شنیده‌ها دلیل اصلی ناراحتی این نماینده انقلابی به جلسه شب گذشته و به بی توجهی به توافقات آن باز می گشت. براساس این گزارش شب قبل از تصویب جلسه‌ای با حضور علیرضا زاکانی و مرحوم علی اصغر زارعی اعضای فراکسیون اصولگرایان، کاظم جلالی و علاءالدین بروجردی اعضای فراکسیون رهروان و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار شد، تا جزئیات طرح اجرای برجام مورد بررسی قرار گرفته و با تعامل اعضای جلسه پیشنهادات برای تغییر درجزییات مورد بررسی و تفاهم قرار گیرد تا در جلسه روز بعد به تصویب برسد. 
 
 
اما برخلاف تفاهم صورت گرفته، روز بعد علی لاریجانی اجازه طرح پیشنهادات توافق شده و سایر نظرات را نمی دهد و عملا طرح اولیه در مدت بیست دقیقه به تصویب می رسد.