هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 مهر 1400
ساعت 13:52
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 8 آذر 1399 ساعت 13:46
شنبه 8 آذر 1399 13:08 ساعت
2020-11-28 13:46:24
شناسه خبر : 342098
همسر شهید گفت: خواهش من از آن‌هایی که حضور دارند این است که راه ایشان را ادامه بدهند و اجازه ندهند که خون ایشان پایمال شود.
همسر شهید گفت: خواهش من از آن‌هایی که حضور دارند این است که راه ایشان را ادامه بدهند و اجازه ندهند که خون ایشان پایمال شود.
گروه سیاسی-رجانیوز: همسر شهید «محسن فخری‌زاده» در نخستین مصاحبه خود پس از شهادت همسرشان، شهید فخری‌زاده به مقام معظم رهبری ایمان داشتند و عاشق ایشان بودند، گفت: این شهید در عین حال که یک دانشمند بودند، یک همسر مهربان، دلسوز و مدبر بودند که کشورشان را دوست داشتند؛ لذا خواهش من از آن‌هایی که حضور دارند این است که راه ایشان را ادامه بدهند و اجازه ندهند که خون ایشان پایمال شود.

وی با تاکید بر اینکه مسیری که شهید فخری زاده در آن قرار داشت برای ایشان بسیار مهم بود، ادامه داد: ایشان خون خود و لحظه لحظه زندگی اش را پای این مسیر گذاشت و عاشقانه این کار را انجام می‌داد.
 
همسر شهید فخری‌زاده افزود: به رهبر انقلاب نیز که عزیز‌ترین شخص بنده و آقای فخری زاده در این دنیا بودند نیز تبریک و تسلیت عرض می‌کنم که سربازی که ایشان پرورش دادند واقعا همان گونه‌ای بود که پرورش یافته بود؛ برای این کشور زحمت کشید و خون خود را پای این مسیر گذاشت.