هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
جمعه، 24 فروردين 1403
ساعت 19:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 15 مرداد 1390 ساعت 13:04
شنبه 15 مرداد 1390 17:34 ساعت
2011-8-6 13:04:03
شناسه خبر : 81626
آقاي هاشمي هيچكس سوابق انقلابي شما را فراموش نمي‌كند؛ شما از ياران با استقامت امام بوديد، شما اميد انقلابيون خط امام بوديد اكنون نيز آرزوي همه ما همين است كه هاشمي، هميشه هاشمي انقلاب باشد اما شما نگاه كنيد اكنون با چه كساني متحد شديد.

در فاصله هفت ماه مانده تا انتخابات نهم مجلس شوراي اسلامي، جريان اصولگرايي در تلاش است تا ساز و كاري را براي وحدت و حضور در انتخابات حول اين محور بيابد. جلسات سال گذشته جامعه مدرسين حوزه علميه قم و جامعه روحانيت مبارز تهران در نهايت منجر به نگارش منشور 12 بندي اصولگرايي شد.

به گزارش رجانيوز، در بند يازدهم از اين منشور بر "موضع‌گیری صریح در برابر دشمنان و فتنه‌ها" تأكيد شده بود و مجموعه جريان اصولگرايي نيز معتقد است كه فتنه 88 يك آزمون و غربال كم‌نظير در طول تاريخ انقلاب بود و اين آزمون بايد كاركردي مشابه يك فرقان و جداكننده را داشته باشد، يعني همان‌طور كه فتنه 88 در تاريخ انقلاب جداكننده است و اين تاريخ مشابه مقاطعي مانند دفاع مقدس، به مقطع قبل و بعد از آن قابل تقسيم است، رفتار و مواضع جريان‌ها و افراد نيز قابل ارزيابي با همين محك است.

در اين زمينه، به نظر مي‌رسد افرادي كه امتحان خوبي در جريان فتنه پس ندادند و جزو ساكتين يا كساني بودند كه كلي و دوپهلوگويي مي‌كردند، نه تنها نبايد در مركزيت تصميم‌گيري براي مجموعه اصولگرايي باشند بلكه حتي نبايد در ليست اصولگرايان قرار بگيرند و در مقابل افرادی که در اوج فتنه مواضع روشن، شفاف و شجاعانه اتخاذ کردند، می توانند به عنوان چهره های موثر و تاثیرگذار این ساز و کار قرار بگیرند.

در اين زمينه، همانطور که رجانیوز پیش از این در گزارشی به بازخوانی مواضع محمدرضا باهنر پرداخته بود، در گزارش حاضر ضمن مقایسه نانوشته با ديدگاه‌هاي خواص مردود، به بازخوانی مواضع دو سال گذشته حجت‌الاسلام حسينيان از چهره‌های بصیر اصولگرایی در برابر جریان های فتنه و انحرافی می‌پردازد:

آنها که رأی کمی دارند، به تخریب سپاه و بسیج رو آورده‌اند/ شورای نگهبان در 30 سال گذشته نشان داده انتخابات را سالم برگزار می کند

27 اردیبهشت ماه 88 و درست همان برهه ای که سپاه و بسیج مورد بیشترین تخریب های دو کاندیدای اصلاح طلب و رسانه های ضدانقلاب بودند و در این بین بسیاری از چهره های اصولگرا نیز سکوت کرده را بر هر گونه موضع گیری ترجیح داده بودند، حسینیان گفت: "كساني كه از همين الان پيش‌بيني مي‌كنند كه راي كمي در انتخابات دارند براي اينكه انتخابات را آلوده كنند، نيروهاي نظامي را از جمله بسيج و سپاه را متهم به دخالت مي‌كنند."

وی در ادامه طرح ناظران بين‌المللي را توطئه‌اي خارجي و با هدف مخدوش كردن برگزاري انتخابات عنوان كرد و گفت: طرح اين مسائل از داخل نيست بلكه از سوي خارج هدايت شده و از قبل هم مطرح مي‌شده است.

وي ادامه داد: ملت سرافرازي مانند ايران با ابزاري قانوني كه قانون اساسي و نخبگان آن به خوبي پيش بيني كرده‌اند با نظارت شورايي همانند شوراي نگهبان تا كنون در اين سي سال ثابت كرده كه انتخابات را سالم برگزار مي‌كند و آراي مردم نزد آنان محفوظ بوده و طرح اين مسائل بي‌جا از سوي هر كسي كه عنوان شود بايد با ديده شك و پشتيباني دشمن به آن نگاه كرد.

لاریجانی چون فکر می کند موسوی رای می آورد حاضر به دفاع از احمدی نژاد نیست

اما روح‌الله حسينيان حتی قبل از انتخابات نیز با حضور در استان های مختلف به دفاع از رییس جمهور پرداخته و به روشنگری می پرداخت. وی در 19 خرداد ماه 88 در استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: "آقای لاریجانی فكر مي‌كند موسوي رأي مي‌آورد از اين رو حاضر نشد از احمدي‌نژاد حمايت كند."

آقای هاشمی! اکنون با چه کسانی متحد شده اید؟

اما روزهای پس از انتخابات 88، مبدل به میدانی برای همه خواص شده بود. روزهایی که بسیاری بر آن بودند دفاع از نظام، هزینه خواهد داشت لذا سکوت کردند اما در این میان روح الله حسینیان در 24 خرداد ماه در نطق ميان دستور خویش در صحن علنی مجلس ضمن تبریک به ملت بابت حضور پرشور در انتخابات و روشنگری پیرامون انحرافات اصلاح طلبان گفت: "سخن آخر بنده به آيت الله هاشمي رفسنجاني است؛ آقاي هاشمي هيچكس سوابق انقلابي شما را فراموش نمي‌كند؛ شما از ياران با استقامت امام بوديد، شما اميد انقلابيون خط امام بوديد اكنون نيز آرزوي همه ما همين است كه هاشمي، هميشه هاشمي انقلاب باشد اما شما نگاه كنيد اكنون با چه كساني متحد شديد همان‌هايي كه تا ديروز شما را عالي‌جناب سرخ و خاكستري مي‌ناميدند و لحظه‌اي در بد نام كردند شما كوتاهي نكردند؟"

نامه هاشمی نشانه برنامه ریزی شده بودن اغتشاشات است/ موسوی اگر سندی برای حرف‌هایش داشته باشد، کلی گویی نمی کند

26 خرداد ماه نیز حسينيان گفت: "براي اغتشاشگران و حاميان افراطي و ساختارشكن موسوي بحث پيروزي يا شكست در انتخابات معني ندارد؛ بلكه آنان از مدت‌ها قبل پروژه غائله در اغتشاش را طراحي كرده بودند."

حسينيان با استناد به مصاحبه 20 روز قبل موسوي با نشريه تايمز كه در پاسخ به سوال خبرنگار اين روزنامه انگليسي مبني بر اينكه سياست خارجي جمهوري اسلامي را رهبري ايران تعيين مي‌كند؛ شما چه نقشي مي‌توانيد درباره رابطه با آمريكا ايفا كنيد؛ گفته بود «زماني كه آيت‌الله خامنه‌اي هم تظاهرات خياباني را ببيند، قطعا عقب‌نشيني خواهد كرد» اظهار داشت: "با اين وضع معلوم مي‌شود كه آنها پروژه اغتشاش را از قبل آماده كرده بودند و در انتخابات پيروز و يا شكست مي‌خوردند اين پروژه را عملياتي مي‌كردند."

وي خطاب به موسوي و جريان مدعي اصلاحات تاكيد كرد: "اين چه‌ نوع پايبندي به دموكراسي است كه شما از آن دم مي‌زنيد؛ اما وقتي كه در عرصه رقابت‌هاي سياسي شكست مي‌خوريد، غائله و آشوب بپا مي‌كنيد."

رئيس كميسيون سياست داخلي و امور شوراهاي مجلس با اشاره به شكايت موسوي به شوراي نگهبان در خصوص برگزاري انتخابات گفت كه اگر موسوي سند معتبري از تخلفات انتخاباتي داشت كلي گويي نمي‌كرد و به ارائه سند و مدرك مستدل مي‌پرداخت.

نماينده مردم تهران در خانه ملت در بخش ديگري از سخنان خود به نامه هاشمي رفسنجاني به رهبر معظم انقلاب اسلامي اشاره و گفت: "قطعا نامه هاشمي رفسنجاني نشانگر اين توطئه پشت پرده بود و نشان مي‌داد كه اين اغتشاشات از قبل طراحي شده و وي براي اينكه قدرت‌نمايي كند و بگويد داراي نفوذ است اين نامه را به رهبري نوشت." وي در پايان تاكيد كرد: "نامه هاشمي رفسنجاني قطعا فرصت‌طلبي بود كه مي‌خواست با مستمسك قراردادن نامه قدرت‌نمايي كند."

با آزاد بودن سران فتنه، مملکت آرام نمی شود/ اگر احمدی نژاد پیروز هم نمی‌شد، برای ناآرامی ها برنامه ریزی کرده بودند

روح ا... حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس 15 شهریور ماه 88  در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات سردار جعفری پیرامون نقشه اصلاح طلبان برای کودتا در کشور و اینکه آیا این سخنان به برگرداندن آرامش به جامعه کمک می‌کند یا بیشتر موجب التهاب آفرینی می‌شود، اظهار داشت: "من اعتقادی به آرامشی که بدنه مفسدین دستگیر بشوند و سران آزاد باشند، ندارم. فرمانده سپاه، عضو شورای عالی امنیت ملی است و قطعا اطلاعات و اخباری داشتند که آمدند آنها را مطرح کردند." وی با بیان اینکه اظهارات سردار جعفری خبرهای مهمی بود که قطعا باید مقامات امنیتی و کسانی‌که مسوول اطلاعات کشور هستند اینها را مد نظر قرار بدهند، اظهار داشت: "معتقدم هرگز آرامشی در کشور بوجود نخواهد آمد وقتی که چشم فتنه باز باشد و اعضای رده دوم و سوم بازداشت شوند."

حسینیان با بیان اینکه در جریان انتخابات دو جریان فکری مقابل هم قرار گرفتند و مساله فرد نبود، تصریح کرد:"یک مساله فکری این بود که افرادی در محاکمات آمدند و مسایل انگیزه‌ها و اهداف خود را مطرح می‌کنند و یک جریان فکری که طرفدار نظام و حاکمیت و ثبات نظام بود." وی با بیان اینکه با این مساله که حرف احمدی‌نژاد این جریانات را به دنبال داشت قبول ندارم تاکید کرد: "اینها از قبل با برنامه تعیین شده به دنبال این مسایل بودند و حتی اگر پیروز هم می‌شدند این مسایل (نا آرامی ها) وجود داشت."

تلاش براندازان تضعیف ولایت فقیه است

حجت‌الاسلام والمسلمين روح‌الله حسينيان 25 مهرماه 88 گفت: "تلاش جريان برانداز بر اين است تا با رسانه‌هاي خود جايگاه مهم ولايت فقيه را تضعيف كرده و اگر حتي هيچ بهانه‌اي پيدا نكرد درباره سلامتي ايشان خبرپراكني كنند."

هاشمی اگر صادق است از دشمنان نظام حمایت نکند/ با برهم زنندگان آرامش کشور وحدتی نداریم

روح‌الله حسينيان 27 مهرماه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالي در خصوص طرح موسوم به برون رفت از وضعيت كشور گفت: "اگر هاشمي رفسنجاني صادق است دست از حمايت از متخلفين بردارد تا در اين صورت جامعه به وحدت برسد." 

حسينيان در ادامه در پاسخ به سئوالي در خصوص طرح وحدت ملي در كشور اضافه كرد: "سئوال اساسي اين است كه مي‌خواهيم با چه كساني وحدت كنيم؟ آيا با كساني كه در مقابل نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ايستادند، فتنه كردند و نيز كشور را به آشوب كشاندند مي‌خواهيم وحدت كنيم؟"

وي در پاسخ به سئوال خبرنگاري مبني بر اينكه آيا محسن رضايي از هاشمي رفسنجاني رئيس مجمع تشخيص نظام خط مي‌گيرد گفت: قطعا همينطور است.

وي ادامه داد: هيچ كس با وحدت ملي مخالف نيست. مهم اين است كه محسن رضايي روزي طرح دولت ائتلافي را مطرح مي‌كند و امروز نداي طرح وحدت ملي را سر مي‌دهد از اين رو معلوم است كه اين طرح‌ها از كجا نشأت مي‌گيرد.

نماينده مردم تهران در خانه ملت در پاسخ به سئوالي درباره اينكه ملاك‌هاي شما براي وحدت چيست خاطرنشان كرد: ملاك من همان‌هايي است كه اين افراد در مقابلش ايستادند؛ مگر رهبر معظم انقلاب اسلامي بارها بر تن دادن به قانون تاكيد نكردند؟ اما اين افراد جز قانون‌گريزي چيزي از خود بروز ندادند.

وي در ادامه به مباحث خوارج در زمان حكومت امير‌المؤمنين (ع) اشاره كرد و متذكر شد: خوارج شعار "لاحكم الا لله " سر مي‌دادند كه امام علي(ع) در پاسخ به آنها مي‌فرمودند: اين حكم حق است كه از آن باطل برداشت مي‌كنيد. امروز كساني طرح وحدت ملي را مطرح مي‌كنند كه متاسفانه وحدت كشور را بهم زدند.

حسينيان تصريح كرد: اين افراد نه تنها وحدت كشور را از لحاظ نظري بلكه از نظر عمل برهم زدند و موجب درگيري،‌ آتش‌سوزي و نيز خونريزي در كشور شدند و حال اين افراد وحدت ملي را مطرح مي‌كنند.

حسينيان در بخش دیگری از سخنانش خطاب به محسن رضايي از مدعيان طرح وحدت ملي گفت: معتقدم كه آقاي رضايي بايد وحدت ملي را از خود شروع كند چرا كه سايت تابناك كه منتسب به ايشان است، جز پراكندن تخم اختلاف در كشور به دنبال كار ديگري نيست.

وي با اشاره به تهمت‌ها و توهين‌هاي سايت منتسب به محسن رضايي گفت: بهتر است رضايي طرح وحدت ملي را از برخورد با سايت خود آغاز كند.

اسامی نمایندگان شاکی علیه موسوی مشخص است/ بهتر است فتنه گران 13 آبان هم بیایند تا ماهیت شان معلوم شود

29 مهرماه حسينيان نماينده مردم تهران در خصوص نمايندگان شكايت‌كننده از ميرحسين موسوي نامزد شكست خورده انتخابات رياست جمهوري دهم گفت: اين نمايندگان تعدادشان حدود 100 نفر است و اسامي آنان كاملا مشخص است.

نماينده مردم تهران در خانه ملت در خصوص احتمال اقدامات حاميان موسوي در روز 13 آبان روز ملي مبارزه با استكبار جهاني گفت: از چند هفته مانده به روز قدس اينها با كمك رسانه‌هاي بيگانه و ضد انقلاب و نيز رسانه‌هايشان در داخل تمام تلاش خود را بكار بستند اما ديديم كه اين افراد در برابر خيل عظيم ملت ايران چيزي نبودند و تنها چند هزار نفر حضور يافتند.

وي تاكيد كرد: ما خوشحال مي‌شويم اين افراد در روز 13 آبان بيايند چرا كه اين روز را امام(ره) انقلاب دوم ناميدند و بهتر است كه آنها بيايند و خلاف آنرا دوباره انجام دهند تا ماهیت شان معلوم شود.

با شعار امام به جنگ امام آمده اند/ ضرغامی با نشان دادن توهین فتنه گران به امام بزرگترین جهاد را کرد/ قوه قضاییه چشم پوشی را کنار بگذارد

21 آذر ماه حجت الاسلام حسينيان با اشاره به توهین فتنه گران به امام در 16 آذر درباره اينكه برخي مي‌خواستند اين واقعه توهين‌آميز را انكار كنند، اظهار داشت: اين افراد با شعار امام به جنگ راه امام آمده‌اند چنانچه با قرآن بر نيزه‌ها به جنگ قرآن ناطق رفتند. آيا در اينكه اين جماعت، راه امام كه همان مبارزه با استكبار و استبداد است زير پا گذاشته‌اند چه توجيهي دارند؟ شعارهاي ضد فلسطيني و هواداري از آمريكا را چگونه انكار مي‌كنند؟ ‌تظاهر به روزه خواري در ماه رمضان را كه يك عمل عمدي بود چگونه تفسير مي‌كنند؟

حجت الاسلام حسينيان ادامه داد: البته اين افراد تهي مغز بايد هم انكار كنند چون مي‌دانند كه حمايت آنها از اين افراد فاسد جز تيشه زدن به ريشه خود نيست و بزودي انشاءالله ريشه رهبران فاسد و هواداران فاسدتر را خواهند كند.

حسينيان در ادامه به عملكرد صدا و سيما در پخش اين تصوير اشاره كرد و اظهار داشت: آقاي ضرغامي با نشان دادن اين صحنه بزرگترين جهاد را كرد؛ اين ديكتاتورهاي جديد كه مي‌خواهند يك اقليت شكست خورده را بر اكثريت حاكم كنند بزرگترين ديكتاتور‌هاي تاريخ هستند و بايد اين قول استبداد شكسته شود.

وي درباره چگونگي واكنش مسئولان گفت: مسئولان بايد به قانون عمل كنند و قوه قضائيه بايد چشم پوشي را كنار بگذارد و مقامات انتظامي و اطلاعاتي بايد چشم فتنه را هدف بگيرند و اگر توانايي اين كار را ندارند بايد اعلام كنند، تا اين مسئله به امت حزب الله واگذار شود تا خود موضوع را خاتمه دهند.

موسوی، خاتمی و هاشمی کوچک تر از آن هستند که بخواهیم با آنان مبارزه کنیم

22 آذر ماه حسينيان با حضور در تجمع امروز دانشجويان در حرم مطهر بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي طي سخنانی گفت: دعواي ما با يك فرد به نام موسوي نيست و موسوي كوچكتر از آن است كه امت حزب‌‌الله و نظام بخواهد با آن مقابله كند.

وي اضافه كرد:‌ خاتمي هم ضعيف‌تر، پست‌تر، كوچك‌تر و حقيرتر از آن است كه اين امت حزب‌الله و دانشجويان بيدار بخواهند با يك چنين شخص حقيري كه چشمش به دست غرب است، مقابله كنند. حتي هاشمي هم كوچكتر از آن است كه ما بخواهيم با وي مبارزه كنيم.

حسينيان با بيان اينكه ما امروز در مقابل يك جريان باخته كه ريشه‌هاي آن در اروپا است قرار گرفته‌ايم، اظهار داشت: ريشه‌هاي اين جريان در بي‌ديني و اصلاحاتي كه در كشور شعارش را مي‌دادند، وجود دارد و بايد با اين جريان باطل و ضدخدايي مقابله كنيم.

وي با تأكيد براينكه بايستي با بصيرت عمل كنيم گفت: ما در مقابل يك جريان باطل كه منشأ آن آمريكا و تفاله‌هاي داخلي وابسته به آمريكا هستند، مواجه هستيم كه قصد دارند با آرمان امام مبارزه كنند به همين دليل عكس ايشان را پاره كرده و بر روي آن اسكناس انداختند، يعني آنها مي‌خواهند بگويند كه امام (ره) مرده است اما آنها بايد بدانند كه آنها مرده‌اند و امام براي هميشه تاريخ زنده است.

اين نماينده مردم تهران در مجلس با بيان اينكه قلب اين امت و دانشجويان با ياد امام خميني (ره) مي‌تپد و به زندگي ادامه مي‌دهد، اظهار داشت:‌خاك بر سر شما كه حتي از صدام هم كمتر هستيد زيرا وي در زمان اعدام خود گفت تنها مردي كه در عالم پيدا مي‌شود آيت‌الله خميني است اما شما حتي از صدام نيز پست‌تريد كه به خود اجازه مي‌دهيد به قلب تپنده ملت ايران توهين كنيد.

آقای هاشمی! تو بارها به رهبر انقلاب خیانت کردی و کینه خود را نشان دادی

وي در ادامه سخنان خود خطاب به هاشمي رفسنجاني نيز اظهار داشت: آقاي هاشمي تو بارها در فتنه اخير به مقام معظم رهبري خيانت كردي و رهبري از تو حمايت كرد اما تو كينه خود را در مشهد نشان دادي و گفتي كه اگر مردم رهبري را نخواهند بايد برود اما در واقع مردم تو را نمي‌خواهند و اين را بارها با شعارهاي خود نشان داده‌اند.

نماينده مردم تهران در مجلس افزود: تو ديگر در قلب مردم جايگاهي نداري و ما به تبعيت از رهبري تو را به اسلام دعوت مي‌كنيم.

حسينيان با بيان اينكه ما دوست داريم كه هاشمي پيرو ولايت باشد و دوباره همان هاشمي زمان انقلاب را ببينيم تصريح كرد: نبايد هاشمي به خاطر فرزندانش چنين ظلمي را به اين ملت روا دارد.

هشدار به سید حسن خمینی

وي همچنين خطاب به سيدحسن خميني نيز گفت: جنابعالي متولي حرم مطهر امام بزرگوار هستيد و اين افرادي كه به حرم آمده‌اند مهمان‌هاي اين حرم هستند؛ به همين دليل جا داشت كه شما در اين جلسه شركت كرده و به مهمانان امام (ره) خوش‌آمد مي‌گفتيد و باز هم به دامن انقلاب مي‌آمديد.

اين نماينده مردم تهران در مجلس با پرسش اين سؤال از سيدحسن خميني كه چرا امام خميني (ره) را با اين عظمت فداي انسان‌هاي سيه‌رو مي‌كنيد، گفت: خاتمي و موسوي كجا امام را قبول دارند و اين جريان سبز اموي كجاي خطش با امام يكسان است؟

وي افزود: آنها شعار "جمهوري ايراني " را سر مي‌دهند اما امام گفت كه "جمهوري اسلامي " نه يك كلمه كمتر و نه يك كلمه بيشتر.

بسیاری از مخالفان امام در موسسه حفظ و نشر آثار امام جمع شده اند

حسینیان هم چنین در این روز (22 آذر) با در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه چرا موسسه تنظيم و نشر آثار حضرت امام به جاي محكوم كردن بي‌حرمتي به ساحت امام خميني به صدا و سيما واكنش نشان داده است،‌ با ابراز تاسف شديد از اين كار موسسه تنظيم و نشر آثار حضرت امام گفت: بسياري از مخالفين حضرت امام در اين موسسه جمع شده‌اند و حتي يكي از روحاني‌نماهايي كه در زمان امام به اتهام ارتكاب جرمي از سوي ايشان عزل شده بود امروز در اين موسسه پناه گرفته است.

وی خاطرنشان كرد: افراد اين موسسه به جاي آنكه مبلغ انديشه‌هاي بنيانگذار انقلاب اسلامي باشند همانند يك حزب در خدمت فتنه‌گران قرار گرفته‌اند.

حسينيان با يادآوري سكوت اين موسسه تنظيم و نشر آثار حضرت امام در زمان حاكميت دوم خرداد كه مكرر به افكار و انديشه‌هاي امام توهين مي‌شد، خاطرنشان كرد: در اين زمان با توجه به جناياتي كه نسبت به افكار و انديشه‌هاي امام از سوي دوم خردادي‌ها انجام شد اين موسسه هيچگونه عكس‌العملي نشان نداد و حتي در جريانات اخير كه بارها خط امام مورد حمله و سران فتنه قرار گرفت، موسسه مذكور هيچ عكس‌العملي نشان نداد.

موسوی و خاتمی به جنگ امام حسین (ع) آمده اند

دو روز پس از افتضاحات جریان فتنه در روز عاشوری تهران، در هشتمین روز دی ماه 88 روح‌الله حسينيان نماينده مردم تهران در صحن علني مجلس در واكنش به هتك حرمت عده‌اي از حاميان موسوي و خاتمي به روز عاشوراي حسيني در تذكري آئين‌نامه‌اي، اظهار داشت: ‌عده‌اي از عناصر فاسد با زمينه‌سازي عده‌اي دنيا طلب و هواپرست به عاشوراي حسيني قرآن كريم در روز عاشورا هتك حرمت كردند.

وي افزود: اينجا جا دارد هر مومني از درد جان دهد و اشكش جاري شود، اينجا ديگر جاي تسامح نيست و خون مومنان حسيني بايد به گوش آيد و فرياد برآورند كه هيهات من الذله.

نمايندگان مجلس بعد از اين گفته حسينيان با فرياد هيهات من‌الذله وي را همراهي كردند.

حسينيان در ادامه خاطرنشان كرد:‌ امروز بايد تسامح را كنار گذشته و رسما از كساني كه با نام و نشان اين زمينه را فراهم كردند اعلام برائت كنيم.

عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس تاكيد كرد: وقت آن است كه از موسوي و خاتمي كه هنوز بيشرمانه دست در دست اوباما به جنگ حسين و ولايت او آمده‌اند و از امام خميني شرم نمي‌كنند و حسينيه جماران كه متعلق به همه شهيدان، جانبازان و انقلابيون است وسيله‌اي براي كوبيدن امام حسين (ع) و امام خميني (ره) و راه آنان است،استفاده مي‌كنند اعلام برائت مي‌كنند.

حسينيان در پايان از نمايندگان خواست تا دقايقي در راهپيمايي در خارج از صحن مجلس در محكوميت اين اقدام پليد شركت كنند.

اگر قوه قضاییه وظیفه اش را انجام ندهد، مردم خودشان غائله را ختم می کنند

حجت الاسلام روح‌الله حسينيان نماينده مردم تهران و رئيس فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس با اشاره به هتك حرمت حاميان موسوي در روز عاشورا از عدم واكنش و برخورد دستگاه قضايي با سران فتنه انتقاد كرد و گفت: برخي از مقامات قضايي خودشان را محافظ بعضي از خاندان‌ها و بعضي از اشخاص حساب مي‌كنند.

حسينيان در خاتمه با تاكيد بر اينكه بيم آن مي‌رود كه اگر قوه قضائيه به وظيفه خود در برخورد با سران و جريان فتنه عمل نكند، مردم و نيروهاي مذهبي در اين مورد خود احساس وظيفه كرده و اين غائله را ختم كنند، افزود: آن زمان ممكن است كه كار از دست مسئولين خارج شود از اين رو مسئوليت اين امر متوجه همه نيروهاي امنيتي از جمله وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و قوه قضائيه است.

محورهای مشترک بیانیه موسوی و نامه رضایی به رهبری، نشانه برنامه ریزی شده بودن آنهاست

12 دی ماه حجت الاسلام حسينيان در گفت‌وگو با فارس، در نقد نامه اخير محسن رضايي به رهبر معظم انقلاب با ابراز تعجب از رضايي كه بيانيه سراسر تهمت، توهين و نيز باطل موسوي را در نامه خود به رهبر انقلاب عقب نشيني خوانده است، تصريح كرد: متاسفانه آقاي رضايي عقب نشيني نظام را، پيشنهاد سازنده در نامه سياسي خود مي‌انگارد.

وي به محورهاي مشترك نامه محسن رضايي و بيانيه سراسر توهين موسوي اشاره كرد و اظهار داشت: سخنان مشتركي چون اذعان به وجود بحران، محور قرار دادن اقتصاد، عمل كردن مجلس و قوه قضائيه به وظايف قانوني، محور مشتركي است كه در نامه و بيانيه سياسي محسن رضايي و مير حسين موسوي مشترك است كه اين امر نشان دهنده آن است كه اين گونه خواسته‌هاي غير قانوني و احيانا شعارهاي حقي كه اراده باطل از آنها صادر شده، در يك مركز مشترك برنامه ريزي مي‌شود و از حلقوم افرادي خاص خارج مي‌شود.

وي تاكيد كرد: آقاي رضايي ضمن آنكه بايد توضيح دهد چه كسي اين خيانت بزرگ را به جمهوري اسلامي پاسخ مي‌دهد، بايد اين را هم توضيح دهد كه اگر نظام اسلامي با سران فتنه سازش كند، چه كسي بايد پاسخ خون‌هاي ريخته شده و شهادت ده‌ها بسيجي و مجروح شدن صدها تن از ماموران نيروي انتظامي و به آتش كشيدن اموال عمومي و مردم را بدهد.

حسينيان با طرح اين سئوال از محسن رضايي كه آيا قادر است اين جنايت‌هاي هولناك و بدتر از همه جنايت‌ها يعني تهمت تقلب به جمهوري اسلامي را جبران كند، متذكر شد: قطعا صدور چنين نامه‌هايي آب به آسيب دشمن ريختن است و موجب ترغيب و تشويق دشمن و سران فتنه به ادامه جنايت خود مي‌شود.

سرخورده ام چون اصلاح طلبان نزد رییس مجلس عزیز تر شده اند

17 دی ماه  روح الله حسینیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داد. وی در قسمتی از استعفانامه خود علت اقدام خود را این گونه توصیف کرد:

" امروز بيش از هر زماني احساس دلشكستگي و سرخوردگي مي‌كنم ... هر اقدامي آغاز كرديم با رقابت پيچيده پارلمان تاريست‌هاي حرفه‌اي نقش بر آب شد. جناح اصلاح‌طلب نزد رئيس (مجلس) عزيزتر و ارزشي‌تر شدند و هر روز ما مطرودتر و بي‌خاصيت‌تر. من خود را موجودي شكسته خورده و سرخورده مي‌بينم وقتي مي‌بنييم رياست كميته دفاع مجلس (محتشمی پور) يكي از فتنه‌گراني است كه از بانيان اتهام تقلب در انتخابات بود. وقتي مي‌بينم مجلس اصولگرا نماينده‌اي را براي اين كميته انتخاب مي‌كند كه تا ديروز علناً از يكي از سران فتنه دفاع مي‌كرد و يك روز از عمرش را در راه مبارزه نگذرانده و تنها با تاجران كويتي مي‌نشيند و برمي‌خيزد و رسالتش توزيع آدامس در بين نمايندگان است.

امروز مي‌بينيم ده‌ها نشريه با حمايت بيت‌المال تمام ارزش‌هاي اخلاقي و سياسي امت حزب‌الله را زير ضربات خود گرفته‌اند. وقتي از ريشه‌ اينها تحقيق مي‌شود مي‌بينيم هر دسته‌اي از اينها از دفتر يكي از مسئولان جمهوري اسلامي سيراب مي‌گردند.

امروز مردمي كه دنبال صد هزار تومان وام مي‌گردند ناگهان چشم باز مي‌كنند ده‌ها ميليون تومان بيت‌المال به جيب هنرپيشه‌هايي مي‌ريزد كه نه دل در گرو اسلام دارند و نه در گرو حتي اين كشور و بدتر ناگهان تصوير آنها را در كنار هم بايد شاهد باشيم و هيچ‌كس هم اخم نكند؟ چرا مأيوس و سرخورده نباشم؟ ... من خود را سرخورده و شكست خورده مي‌بينم كه كساني در دفاتر مسئولان نظام جمهوري اسلامي حاكم شده‌اند كه 180 درجه با رهبري نظام زاويه دارند. چرا احساس يأس و شكست نكنم كه با همه فداكاري اين مردم معتقد و ولايتي در اين نظام كساني نصب مي‌شوند كه تا ثريا فاصله با رهبري نظام دارند كساني كه در اين فتنه تا جايي كه احساس ترس نكردند از حريف حمايت كردند."

یکی از اهانت کنندگان به رهبری، منصوب رییس مجلس در کمیته دفاع از فلسطین است

* روح الله حسینیان در نشست بصیرت که در مسجد اهل البیت شهر قم در 29 دی برگزار شد، گفت: متاسفانه در کمیته دفاع از فلسطین، که رئیس آن منصوب رئیس مجلس است شخصی حضور دارد که از اعضای کمیته صیانت از آرا در انتخابات بود. این فرد از جمله افرادی است که مساله تقلب در انتخابات را طراحی و در یکی از منبرهای خود که در دهه محرم برگزار شد به مقام معظم رهبری اهانت کرد و چرا باید چنین فردی در راس چنین کمیته ای باشد. ما بارها نامه نوشته ایم و خواسته ایم این شخص را عزل کنند اما متاسفانه تاکنون اعتنایی نشده است.

طرح حکمیت یک طرح انحرافی است/در طول تاریخ از ماجرای حکمیت خیری ندیده ایم

اول بهمن ماه 88، حسينيان با حضور در برنامه دیروز، امروز، فردا حاضر شد و گفت: طرح حكميت را يك طرح انحرافي مي‌دانم و معتقدم سران فتنه نشسـته‌اند و به اين نتيجه رسيده‌اند و گفته‌اند مشخص شد كه ما پايگاه خود را بعداز 9 دي از دست داده‌ايم و همچنين پايگاه ما در نظام نيز از دست رفته است كه از همين‌رو اين نامه‌نگاري‌ها را كرده‌اند كه ما توبه كنيم و نسبت به آمريكا اعلام مرزبندي كنيم كه البته بايد بشود و اينها توبه در نزد خدا است.
وي ادامه داد: كشوري كه رهبري و قانون اساسي دارد حكميت براي چه چيزي است آيا مي‌شود حكمي بهتر از مقام معظم رهبري پيدا كرد؟

وی با طرح سؤالي مبني براينكه مگر مقام معظم رهبري در خطبه هاي 29 خرداد حكميت نكرده و راهكارهايشان را اعلام نكردند، عنوان داشت:‌ نمي‌شود كه قانون اساسي و مقام معظم رهبري را كنار بگذاريم يك حكم ديگري را انتخاب كنيم و ما از حكميت در طول تاريخ و جريان امام علي (ع) نيز خيري نديده‌ايم.

حسينيان در پاسخ به سؤالي مبني براينكه آيا طرح حكميت راه فراقانوني است يا نه گفت:‌ طرح حكميت يك توطئه است چرا كه اگر اينها صادق بودند زماني كه مقام معظم رهبري خطبه‌هاي 29 خرداد را فرمودند همه اينها از آن تبعيت مي‌كردند و براي نظام مشكل درست نمي‌كردند.

حسينيان در ادامه با بيان اينكه بعضي از اين آقايان در اين جناح آدم‌هاي ساده‌اي هستند و حرف‌هاي پشت پرده را علني مي‌كنند، اظهار داشت: اينها الگويي از افغانستان را مطرح كرده‌اند، آيا نظام جمهوري اسلامي بايد بعد از 30 سال درخشندگي افغانستان را الگوي خود قرار دهد؟ و آيا بايد لوئي جرگه‌اي درست كنيم كه ريش‌سفيدان در آن جمع شوند در حالي كه قانون اساسي داريم و نهادها و راهكارهاي آن مشخص و مقام معظم رهبري در رأس آن است.

ملت سران فتنه را فراری داد و همچون تفاله به دور ریخت

پس از راهپیمایی عظیم و تاریخی ملت ایران در 22 بهمن 88 و فرار موسوی، کروبی و خاتمی در راهپیمایی از مردم، حسينيان در گفتگو با فارس با اشاره به پيامدهاي مهم حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن و چرايي گريختن سران فتنه از جمع راهپيمايان، گفت: جمعيت بيكران و اقيانوس متلاطم ملت امروز كه به دشمنان خارجي و فتنه‌گران داخلي اين پيام را داد كه مردم همچنان حاضر به استقامت و جانفشاني براي انقلاب اسلامي خود هستند.

وي در بخش ديگري از گفت‌وگوي خود در چرايي گريختن سران فتنه در راهپيمايي 22 بهمن امسال، اظهار داشت: سران فتنه و حلقه دسته دوم آنان امروز به محض آنكه وارد خيل عظيم راهپيمايان شدند، امواج خروشان ملت آنان را مجبور به فرار كرد و همچون تفاله‌هايي به دور ريخت.

حسينيان اضافه كرد: موسوي،‌ كروبي و خاتمي بارها واكنش مردم نسبت به خود را تجربه كردند و متاسفانه به دليل نداشتن تحليل و فريب خوردن از دشمنان بارها كج‌انديشي خود را نشان دادند.

وي هدف سران فتنه براي حضور و سپس گريختن از سيل عظيم ملت در راهپيمايي 22 بهمن امسال را نمايان كردن خود عنوان كرد و گفت: سيل خروشان ملت در راهپيمايي ميليوني امروز موجب گريختن سران فتنه يعني موسوي،‌ كروبي و خاتمي شد.

حسينيان در خاتمه افزود: اين وقايع نشان مي‌دهد كه مردم همواره پيش‌رو و پيش‌برنده نظام اسلامي هستند و اين مسئولين و نخبگان هستند كه بايد خودشان را با حركت عظيم ملت تنظيم كنند و الا خوار و ذليل خواهند شد.

قوه قضاییه منتظر بازگشت مهدی هاشمی نباشد، باید از طریق اینترپل او را دستگیر کرد

22 اسفند ماه 88 روح‌الله حسينيان در گفتگو با فارس با اشاره به اقدام اخير قوه‌قضاييه كشورمان در خصوص ايجاد پرونده قضايي براي فائزه و مهدي هاشمي رفسنجاني، اظهار داشت: اگر واقعاً رسيدگي به پرونده فائزه و مهدي هاشمي‌رفسنجاني در قوه قضاييه جمهوري اسلامي ايران آغاز شود، ما اين مسئله را نشانه راهبردي عادلانه مي‌دانيم تا ان‌شاءالله آغازي براي پاسخگو بودن ديگر سران فتنه در محكمه قضايي براي جرايمي كه مرتكب شدند، باشد.

رئيس فراكسيون انقلاب اسلامي مجلس در ادامه با اشاره به سفر طولاني مدت مهدي هاشمي رفسنجاني به لندن كه قبلاً گفته مي‌شد براي سركشي به شعبه‌هاي دانشگاه آزاد به انگلستان رفته است اما بعداً اكبر هاشمي‌رفسنجاني پدر وي در مشهد اعلام كرد كه مهدي هاشمي‌رفسنجاني براي ادامه تحصيل و گرفتن مدرك دكترا به لندن سفر كرده است، عنوان كرد: قوه قضائيه كشور ما نبايد منتظر برگشت مهدي هاشمي‌رفسنجاني از لندن باشد چرا كه ايران عضو اينترپل -پليس بين‌الملل- است و مي‌توانيم به وسيله پليس بين‌الملل حكم قضايي صادر و آن را به پليس بين‌الملل واگذار كنيم تا وي را دستگير كرده و به جمهوري اسلامي ايران تحويل دهند.

تاکید مجدد بر لزوم محاکمه فائزه و مهدی هاشمی رفسنجانی

اما روند مواضع شجاعانه حسینیان پیرامون فتنه گران تنها به سال 88 منحصر نشد بگونه ای که وی در 18 فروردین ماه سال 89 نیز هم چنان پافشاری بر مواضع خود را ادامه داد تا آنجا كه با اشاره به برخورد قاطع دستگاه قضايي با جرايم و اتهامات حسين مرعشي، فرزند فائزه هاشمي رفسنجاني و چند باند فساد اقتصادي در كشور، گفت: به نظر مي‌رسد چنين اقدامات قاطعي در برخورد با متهمين و مجرمين سياسي و اقتصادي نشان دهنده يك اراده قوي در قوه قضائيه است.

وي افزود: برخورد با نزديكان برخي شخصيت‌ها از سوي قوه قضائيه نشان داد عناصري كه احساس مي‌كردند در سايه برخي افراد و شخصيت‌ها از مصونيت برخوردار هستند احساس نا امني كنند.

حسينيان ابراز اميدواري كرد كه با اقدامات اخير قوه قضائيه در برخورد با مجرمين سياسي و باندهاي فساد اقتصادي در سال جاري، شاهد برخورد جدي‌تر با عناصر و عوامل فساد در كشور باشيم.

وی اظهار داشت: من هم همانند مردم انتظار دارم كه قوه قضائيه همانطور كه با برخي از نزديكان اين افراد برخورد كرد به اتهامات كاملا روشن و مستند فائزه و مهدي هاشمي رفسنجاني رسيدگي كند.

لاريجاني قبول كرد موضع‌گيري سبب رنجش دانشجويان مي‌شود

پس از ماجراهای مربوط به یکشنبه سیاه مجلس هشتم و تصویب طرحی که طی آن دانشگاه آزاد برای وقف اموال عمومی خود صاحب اختیار دانسته می شد، حجت‌الاسلام حسينيان در 2 تیر ماه 89 در جمع خبرنگاران درباره مصوبه وقف اموال دانشگاه آزاد و اعتراض‌هاي به وجود آمده عليه اين مصوبه مجلس، اظهار داشت: عده‌اي مي‌خواستند دانشگاه آزاد را به حيات خلوت خود تبديل و آن را نسل در نسل وقف كنند تا به مسجد ضراري در مقابل انقلاب تبديل شود.

نماينده مردم تهران در مجلس تأكيد كرد، الحمدلله مجلس متوجه اين اشتباه شد و آن را جبران كرد.

وي گفت كه موضوع وقف اموال دانشگاه آزاد، در طرح اوليه نمايندگان قرار نداشت بلكه "علي عباسپورتهراني " رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس آن را به اين طرح اضافه و مجلس از سر غفلت آن را تصويب كرد.

حسينيان با تأكيد بر اينكه علي لاريجاني رئيس مجلس در واكنش به اعتراض‌هاي ايجاد شده عليه اين مصوبه واكنش تندي داشت، گفت: ما نبايد با بچه‌هاي خودمان كه دانشجويان متدين و مذهبي هستند و درد دين، اسلام و انقلاب دارند چنين برخورد كنيم. حتي اگر دانشجويان با عصبانيت برخورد كنند، بايد سعه‌صدر داشته باشيم اگر بچه‌‌اي به پدر توهين كرد، پدر بايد گذشت كند.

وی با انتقاد از متهم كردن دانشجويان معترض به مصوبه وقف اموال دانشگاه آزاد، عنوان كرد: تحريك كنندگان احساسات دانشجويان به جاي عذرخواهي، موضع‌گيري مي‌كنند.

حسينيان افزود: موضع‌گيري تند لاريجاني بيشتر سبب تحريك شد و او نبايد چنين مي‌كرد؛ من به لاريجاني گفتم كه خوب نبود و باعث بدبيني بيشتر به مجلس مي‌شود كه خودش هم قبول كرد كه موضع‌گيري سبب رنجش بيشتر دانشجويان مي‌شود.

گلايه حسينيان از اقدام قوه‌قضائيه در احضار رسانه‌هاي افشاگر جريان فتنه

دوم خرداد 89 نشست تجليل از رسانه‌هاي افشاگر جريان فتنه در مجلس شوراي اسلامي به همت اعضاي فراكسيون انقلاب اسلامي برگزار شد.

در اين نشست حجت‌الاسلام حسينيان رئيس فراكسيون انقلاب اسلامي با يادآوري فتنه سال گذشته اظهار داشت: فتنه سبز جنگ تمام عيار حق عليه باطل بود كه دشمنان خارجي و داخلي تمام توان خود را براي مقابله با انقلاب اسلامي بروز دادند.
وي با تجليل از اصحاب رسانه‌اي كه در ايام فتنه شجاعانه در مقابل هجمه فتنه‌گران ايستادند گفت كه فعالين صاحب‌ قلم انقلابي گرچه در ايام فتنه مظلوم بودند اما شجاعانه در برابر اين فتنه ايستادند و كاري حسيني كردند.

وی با ابراز گلايه از دستگاه قضا به دليل احضار و محاكمه رسانه‌هاي انقلابي، گفت:‌ از قوه قضائيه توقع نداشتيم كه پس از اتمام اين جنگ سربازان خط مقدم آنرا با شكايت واهي عده‌اي از فتنه‌گران احضار و محاكمه كند گرچه اين ياران انقلاب بادفاع خود تبرئه شدند اما انتظار نيست كه قوه قضائيه چنين بدعت باطلي را در جريان انقلاب پايه‌گذاري كند.

وي سپس يادآور شد: اگر اين بدعت به‌وجود بيايد نگران آنيم كه حتي سلطنت‌طلب‌ها نيز به دليل سرنگوني رژيمشان توسط امام از بنيانگذار كبير انقلاب نيز شكايت كنند.

هر كس از خط امام خارج شود، حتي اگر نوه امام باشد، هيچ چيز نيست

8 خرداد ماه 89 حجت‌الاسلام حسينيان با اشاره به ديدار سيد حسن خميني با سران و عوامل فتنه به او متذكر شد كه مقام امام آنقدر رفيع است كه اقدامات ناشايست، تاثيري بر بزرگي آن حضرت نداشته باشد و گردي بر آستان عظمت ايشان نخواهد نشست.

وي در عين حال خطاب به نوه امام توصيه كرد: دوست داريم همانطور كه امام راحل آخرين لحظات عمر بابركت‌شان از آرمان‌هاي انقلاب، جمهوري اسلامي، تشيع و مردم دفاع مي‌كردند، نوادگان و وابستگان ايشان هم در خط آن حضرت باشند.

رئيس مركز اسناد انقلاب اسلامي با تاكيد بر اينكه مردم اشخاص را به صورتي ارزيابي مي‌كنند كه در گذشته ارزيابي و قضاوت كرده‌اند، ياد آور شد: چند سال قبل حسين خميني (نوه امام) به دامان آمريكا پناه برد اما بعد از مدت‌ها دريوزگي تنها چيزي كه ثابت شد اين بود كه او فقط نوه امام است و هيچ چيز ديگر نيست.

حسينيان سپس تاكيد كرد: هر كس از خط امام خارج شود، حتي اگر نوه امام باشد، هيچ چيز نيست؛ تنها چيزي كه به انسان‌ها شخصيت مي‌دهد رهپويي راه امام است و بس و اگر غير از اين مسير را بروند خودشان ضرر خواهند كرد.

مجلس خبرگان پیام مردم را بشنود و در خصوص ریاست آن تجدید نظر کند

حجت‌الاسلام حسينيان نماينده مردم تهران در مجلس 27 بهمن ماه 89 و تنها دو روز پس از افتضاح پیاده نظام فتنه گران در در 25 بهمن در تهران، با حضور در مراسم تشييع پيكر پاك دانشجوي بسيجي شهيد "صانع ژاله " گفت: "اين نماينده مجلس تصريح كرد: "خطاب به مسئولان كشور اعلام مي‌كنيم با اين مردم همراهي كنيد چون جان مردم به لب رسيده و اگر نمي‌خواهيد يا نمي‌توانيد جريان فتنه را كنترل و مهار كنيد لااقل به مردم اجازه دهيد تا با فتنه‌گران مقابله كنند."

وي با اشاره به اينكه به خون امام‌حسين(ع) قسم مي‌خوريم ظرف يك روز ريشه فتنه را مي‌خشكانيم، خاطرنشان كرد: "خطاب به اعضاي مجلس خبرگان رهبري و مجتهدان گرانقدر اعلام مي‌كنيم، آيا پيام مردم را نشنيده‌ايد؟ مردم از شما انتظار دارند كه در خصوص ادامه رياست مجلس خبرگان رهبري تجديدنظر كنيد."

آسيب‌شناسي ميان اصولگرايان بايد با توجه به عملكردشان در فتنه انجام شود

دوره نقاهت حجت الاسلام حسینیان در تابستان 89 منجر شد تا وی چندماهی از فضای رسانه ها به دور باشد لکن 30 بهمن ماه 89 برهه ای بود که وی مجددا مواضع شجاعانه خود را همچون گذشته تکرار کرد. وی در گفت‌وگو با فارس گفت: عده‌اي از افراد بايد پاسخ دهند كه چرا در مقابل فتنه‌گران از اصول كوتاه آمدند و چرا بعضي‌ها در آن جايي كه بايد حرف مي‌زدند و از اصول دفاع مي‌كردند، سكوت كرده و دفاع نكردند، لذا اين آسيب‌شناسي مي‌تواند راه‌گشاي آينده وحدت اصول‌گرايان باشد.

افرادی که در فتنه سکوت کردند اصولگرای واقعی نیستند

حسينيان 30 خرداد سال 90 نیز مواضع اصولی و شجاعانه خود را مجددا تکرار کرد. وی در حاشيه اولين همايش ملي شهداي بصيرت و يادواره شهيد ديالمه گفت: مفاهيم، مباني و تعاريف اصول‌گرايي كاملاً روشن و مشخص است. محور اساسي اصول‌گرايي پيروي از رهبري و ولايت است. فردي كه اكنون مدعي اصول‌گرايي است بايد موضعش در جريان فتنه روشن مي‌بود. اگر فردي كه در جريان فتنه كوتاه آمده و به نفع آن جريان حركت كرده و يا سكوت كرده است، اصول‌گراي واقعي نيست.

درباره جريان انحرافي با احمدي‌نژاد اتمام حجت مي‌كنيم

حسینیان در حاشیه این همایش در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگاري كه پرسيد آيا تلاش‌ها ادامه دارد كه جريان انحرافي از احمدي‌نژاد دور شود، بيان داشت: تلاش‌ها ادامه دارد اما اميدي نداريم و بالاخره براي اتمام حجت تلاش مي‌كنيم.

علت حمله های جریان انحرافی به آیت الله مصباح استقامت ایشان بر اصول است

14 تیر ماه 90 و درست در اوج هجمه های رسانه های جریان انحرافی به آیت الله مصباح، حسینیان با اشاره به شخصيت آيت‌الله مصباح‌ يزدي گفت: آيت‌الله مصباح يزدي هم در جريان حاكميت نيروهاي مدعي دوم خرداد و اصلاح‌طلب ايستادگي كرده و از اصول دفاع كردند و هم در حال حاضر در مقابل جريان انحرافي كه در دولت نفوذ كرده، ايستاده است.

حسينيان ادامه داد: آيت‌الله مصباح يزدي در طول اين مدت نشان داده است كه يك اصولگراي واقعي بوده و دوستي‌ها، دشمني‌ها، حملات و تصميمات مخالفانش، وي را از آنچه تصميم مي‌گيرد، بازنمي‌دارد.

وي خاطرنشان كرد: قطعاً هركس كه در خط اصيل انقلاب، امام و رهبري نيست، علي‌القاعده آيت‌الله مصباح يزدي را مورد توهين و جسارت قرار مي‌دهد و دليل حملات جريان انحرافي به آيت‌الله مصباح يزدي هم اين است كه همه استقامت ايشان بر سر اصول است.

اعلام برائت از جریان انحرافی/ بین ما و فتنه گران و ساکتین در برابر فتنه خطي سرخ به رنگ خون تا قيامت كشيده شده است

اما آخرین مواضع حسینیان به 6 مردادماه و همایش اعلام موجودیت جبهه پایداری انقلاب اسلامی در تهران باز می گزدد. وی در این همایش اعلام کرد:  اعتقاد ما اين است كه اين جبهه به عنوان يك تاسيسات يا تشكيلات جديد اصول‌گرا نيست و ما اعتقاد داريم كه اين يك جريان فكري است كه در جامعه همراه با انقلاب اسلامي متولد شده و در طول تاريخ انقلاب اسلامي با همه نوساناتي كه وجود داشته رشد پيدا كرده و يكي از ظهور‌هاي آن در سوم تير 84 بوده است.

حسينيان در بخش دیگری از سخنانش با بيان اينكه از خدا خواسته‌ايم در مقابل استكبار، استبداد و ضد انقلاب ذره‌‌آي آرام نگيريم، گفت: ما از فتنه‌گران چه آنها كه فتنه را رهبري و مديريت كردند، ‌چه آنهايي كه ميدان داري كردند و چه آنها كه حمايت كردند و در خانه و دفتر با سران فتنه نشستند و آنان را تحريك كردند، و چه آنها كه با سكوت‌شان حق و ولي‌شان را ياري نكردند و فتنه را خوار نكردند و چه آنهايي كه روزي بر ميخ كوبيدند و روزي بر نعل متنفريم و اعلام برائت مي‌كنيم .بين آنها و ما خطي سرخ به رنگ خون تا قيامت كشيده شده است.

وي همچنين با بيان اينكه ما از منحرفين برائت مي‌جوئيم تصريح كرد: منحرفيني كه با شعار ولايت به جنگ ولايت آمده‌اند و معنويت را پرچمي در مقابل نيابت قرار دادند، از آنها برائت مي‌جوييم. ما ولايت و عدالت را كمال رسالت و نبوت مي‌دانيم و ولايت فقها را مرجعيت مهدويت و امتداد ولايت عصمت مي‌شماريم.

نماينده مردم تهران در مجلس خاطرنشان كرد: ما معتقديم بي عشق خميني و خامنه‌اي عاشق مهدي شدن جز دروغي كلاهبردارانه نيست. پس اين مدعيان دروغين را منحرف مي‌دانيم و با آنان اعلان جنگ مي‌كنيم.

مطالب مرتبط:

بازخوانی مواضع علی لاریجانی: هاشمی همیشه یار امام و رهبری بوده/ حساب جریان چپ را از وقایع  روز عاشورا جدا می دانیم!

بازخوانی مواضع باهنر: موسوی را نمی توان خارج از خانواده اصولگرایی ترجمه کرد/ خاتمی با موسوی و کروبی فرق دارد و نباید علیه او شعار داد!

بازخوانی مواضع کاتوزیان: از همراهي با عوامل‌ماجراي‌پورآقايي تا سخنگويي‌خودخوانده اصولگرايان

بازخوانی مواضع مرتضي نبوي: كروبي به جاي اينكه بگويد غلط كردم، دروغ‌هايش را تكرار مي‌كند/ پيشنهادهاي براندازانه موسوي قبلا در نماز جمعه هاشمي مطرح شده بود

بازخوانی مواضع عباسپور: مواضع خلاف نظام از خاتمی ندیدم/ تك رأي به موسوي براي دانشگاه آزاد

بازخوانی مواضع آیت الله یزدی: نامه هاشمي توهين و جسارت بود، بذر ترديد را افشاند، مواضعش از سه پهلو هم گذشته/ موسوی جوهره اش را نشان می‌دهد