هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 00:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 27 اسفند 1389 ساعت 20:27
جمعه 27 اسفند 1389 23:57 ساعت
2011-3-18 20:27:30
شناسه خبر : 66120

از ميان پنج بازي نخست هفته بيست و هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال ايران، تنها يك بازي با برد همراه بود.

به گزارش ايسنا، پنج ديدار رقابت‌هاي هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 16:30 برگزار شد و طي آن چهار ديدار به تساوي انجاميد و يك ديدار با پيروزي پاس همدان پايان يافت.


** مس كرمان 1- پيكان قزوين 1

رقابت‌هاي تيم‌هاي فوتبال مس كرمان و پيكان قزوين در حالي كه دو بازيكن پيكاني كارت زرد در اين ديدار دريافت كردند با نتيجه يك بر يك تساوي به پايان رسيد. به اين ترتيب دو تيم مس و پيكان به ترتيب هر كدام با 27 بازي در مكان‌هاي هفتم و شانزدهم قرار گرفتند.

مس كرمان تاكنون 40 امتياز دارد و پيكان نيز از مجموع 27 بازي ضمن داشتن تفاضل گل منفي 17، با 26 امتياز يكي از كانديداهاي سقوط به مرحله پايين‌تر است.


** پاس همدان 1- نفت آبادان صفر

تنها ديداري كه در پنج بازي نخست هفته بيست و هفتم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال با پيروزي به سرانجام رسيد، ديدار تيم‌هاي پاس همدان و نفت آبادان بود كه با گل دقيقه 85 امير محبي به نفع تيم همداني به پايان رسيد. نبي ساكي نيز از تيم نفت آبادان در اين ديدار كارت زرد گرفت.

پاس همدان با اين پيروزي 25 امتيازي شد، اما همچنان در مكان هفدهم جدول قرار دارد و نفت آبادان نيز با 35 امتياز در مكان نهم جدول جاي گرفته است.


** شهرداري تبريز2 - سايپاي كرج 2

ديدار پرگل روز نخست هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال به شهرداري تبريز و سايپا تعلق دارد كه چهار گل در آن رد و بدل شد، اما اين ديدار پيروزي نداشت و هر دو تيم امتيازها را تقسيم كردند.

در اين ديدار براي شهرداري تبريز محمدعلي كريمي در دقيقه 62 و سعيد دقيقي در دقيقه 71 گل به ثمر رساندند، اما براي سايپا نيز جابر انصاري كه در جريان بازي يك كارت زرد هم دريافت كرده بود، به همراه كريم انصاري‌فرد دو گل اين تيم را به ثمر رساندند.

سايپا با اين پيروزي با 30 امتياز در مكان يازدهم قرار دارد و شهرداري تبريز با 26 امتياز پانزدهم است.


** نفت تهران 1- تراكتورسازي تبريز 1

ديدار دو تيم نفت تهران و تراكتورسازي تبريز نيز با تقسيم امتيازها بين دو تيم به پايان رسيد. در اين ديدار كه هر دو گل آن در 15 دقيقه نخست بازي به ثمر رسيد، در ابتدا لئوناردو پيمنتا با تك گل خود تراكتورسازي را در دقيقه 7 پيش انداخت، اما پنج دقيقه بعد ژوديفلي فريرا بازي را به نفع تيم نفت تهران به تساوي كشاند. اين بازي با همان نتيجه يك بر يك به پايان رسيد.

هم‌اكنون تراكتورسازي با 46 امتياز در مكان سوم و نفت تهران با 28 امتياز در مكان سيزدهم جدول رده‌بندي قرار دارد.


** فولاد خوزستان صفر - راه‌آهن شهرري صفر

ديدار دو تيم فولاد و راه‌آهن نيز با نتيجه تساوي بدون گل به پايان رسيد تا با اين تساوي فولاد با 40 امتياز در مكان ششم جدول قرار گيرد و راه‌آهن نيز با 30 امتياز در مكان دوازدهم جدول جاي داشته باشد.

اين رقابت‌ها روز يكشنبه با انجام چهار ديدار بين تيم‌هاي استيل آذين – سپاهان، ملوان – پرسپوليس، ذوب آهن – شاهين بوشهر، استقلال – صباي قم پيگيري خواهد شد.