هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 14 مهر 1400
ساعت 06:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 2 اسفند 1389 ساعت 01:14
دوشنبه 2 اسفند 1389 04:44 ساعت
2011-2-21 01:14:54
شناسه خبر : 63393
فردي مسلح به مواد تخريبي توسط ماموران نيروي انتظامي دستگير شد. اين فرد با به همراه داشتن مواد تخريبي قصد تخريب و ترور داشت كه توسط نيروهاي امنيتي دستگير شد. بسته حاوي مواد منفجره مجهز به چاشني الكترونيكي و يك قبضه كلت كمري مجهز به صدا خفه كن در اطراف يكي از دانشگاه‌ها كشف شد.

چند عمليات تروريستي عناصر نفاق در تهران كه قرار بود در پوشش تجمع‌هاي غيرقانوني انجام شود، با هوشياري نهادهاي امنيتي و اقدام به‌موقع مأموران انتظامي خنثي شد.

به گزارش رجانيوز، گروهك منافقين قصد داشت در پوشش تجمع‌هاي غيرقانوني كه فراخوان آن به‌طور گسترده از سوي رسانه‌هاي ضدانقلاب براي يكشنبه يكم اسفند داده شده بود، به‌عنوان بازوي عملياتي اين سناريو وارد فاز مسلحانه مقابله با نظام شود و پروژه كشته‌سازي‌ها را كه در روز 25 بهمن با درايت خانواده‌هاي شهدا و مردم انقلابي عقيم ماند، بار ديگر كليد بزند.

در اين زمينه، آنچنانكه رجانيوز ظهر روز گذشته (يكشنبه) به نقل از منابع امنيتي خبر داد تعدادي از تيم‌هاي ترور و خرابكاري منافقين وارد تهران شده بودند تا با همكاري تعدادي از خانواده‌هاي معدومين،‌ اين ترورهاي كور را انجام دهند كه البته با افشاي بخشي از اين سناريو، ظاهراً جوخه‌هاي ترور برنامه تير مستقيم را لغو كرده و فاز بمب‌گذاري را براي اجرا در نظر داشتند.

در عين حال،‌ روز يكشنبه در تهران با هوشياري نهادهاي امنيتي و انتظامي چند تيم خرابكار مسلح به ادوات تخريبي شناسايي و قبل از هر اقدامي بازداشت شدند.

سردار رادان جانشين فرمانده ناجا دو مورد مشخص از اين بازداشت‌ها را اعلام كرد. وي گفت فردي مسلح به مواد تخريبي توسط ماموران نيروي انتظامي دستگير شد. وي افزود: اين فرد با به همراه داشتن مواد تخريبي قصد تخريب و ترور داشت كه توسط نيروهاي امنيتي دستگير شد. رادان همچنين گفت: بسته حاوي مواد منفجره مجهز به چاشني الكترونيكي و يك قبضه كلت كمري مجهز به صدا خفه كن در اطراف يكي از دانشگاه‌ها كشف شد.

دو تیم ترور مجهز به سلاح گرم نيز با هوشیاری ماموران امنیتی در میدان ونک دستگیر شدند. آرام بودن تهران و بي‌اعتنايي مطلق مردم به فراخوان ضدانقلاب از عوامل كمك‌كننده به نيروهاي امنيتي براي رديابي تيم‌هاي ترور و خنثي كردن عمليات‌هاي آن‌ها بوده است.

تيم‌هاي ترور و خرابكاري منافقين در روز 25 بهمن، پنج نفر از شهروندان را مورد هدف گلوله مستقيم قرار دادند كه از ميان آن‌ها، صانع ژاله و محمد مختاري به شهادت رسيدند.

گفته مي‌شود حلقه وصل منافقين با جريان فتنه اردشير اميرارجمند از نزديكان موسوي است كه در حال حاضر مدعي سخنگويي جريان فتنه به نمايندگي از موسوي است. جوان‌آنلاين به‌تازگي اطلاعاتي در مورد سوابق خانوادگي وي منتشر كرد كه حاكي از ارتباطات عميق او با منافقين است.

بر اساس اين اطلاعات، مادر اردشير، "افسر محرم زاده "هوادار منافقین بوده كه هم اکنون در گذشته است. منصور امیر ارجمند برادر بزرگ اردشیر از منافقین فعال در بخش اطلاعات شهر استراسبورگ فرانسه است که قبل از انقلاب نیز توده ای و منزل وی در زمان فاز نظامی منافقین در اوایل پیروزی انقلاب جایگاه مخفی شدن تعدادی از سران منافقین بوده است.

اردشیر امیر ارجمند پس از جریان انتخابات سال 88 دستگیر و سپس با عفو و اغماض نظام جمهوری اسلامی آزاد شد. در این میان برادرش منصور، سعی داشته به کمک منافقین، فرزندان و همسر اردشیر را از ایران خارج کند اما منصور می گوید "می ترسم برای خانواده ام مشکلی توسط نظام ایجاد شود" و در نهایت به صورت غیر قانونی به ترکیه و از آنجا به استراسبورگ نزد برادرش می رود. همچنین خواهر بزرگ اردشیر امیر ارجمند، نازی کارمند حزب رستاخیر و لیلی امیر ارجمند از بستگان نزدیک وی منشی فرح پهلوی بوده است.