هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 22 مهر 1400
ساعت 15:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 16 آبان 1389 ساعت 18:31
يكشنبه 16 آبان 1389 22:01 ساعت
2010-11-7 18:31:34
شناسه خبر : 52631

همه چیز از یک خواب آغاز شد. زمانی که آمنه خانم، پیرزن 70 ساله درگزی صبح روز چهارشنبه 12 آبانماه از خواب برخواست دیگر کسی وی را ندید. و همین غیبت طولانی سبب شد تا خانواده وی بسیج شوند و تمام بیمارستان‌ها و کلانتری‌ها را زیرپا بگذارند شاید از مادربزرگ 70 ساله و مفقودشان خبری به دست آوردن تا اینکه تماسی تلفنی از مدینه و بعثه مقام معظم رهبری به نگرانی‌ها پایان داد. مادربزرگ 70 ساله به مدینه رسیده و به مسجدالنبی مشرف شده بود.

به گزارش رجانیوز، آمنه رمام پیرزن 70 ساله درگزی که روز چهارشنبه بنا بر اطلاع خانواده‌اش مفقود شده بود، پس از 24 ساعت در بعثه مقام معظم رهبری حضور یافته و از این طریق سلامت و صحت خود را به اطلاع خانواده اش رساند.

این زائر ویژه بیت الله الحرام پس از فروش طلاهای شخصی خود، بی خبر و بوسیله اتوبوس عازم مشهد شده و پس از حضور در فرودگاه به طریقی خارق العاده جز مسافرین بیت الله الحرام قرار گرفته و عازم مدینه النبی می شود. این در حالی است که در ساعات بعد فردی اعلام می کند شخصی با این مشخصات به تنهائی در فرودگاه مدینه حاضر است.

با وجود اینکه این شخص بگونه‌ای خارق العاده برای حج بیت الله الحرام طلبیده شده است، شنیده های خبرنگار رجانیوز از تلاش مسئولان حج برای بازگرداندن وی خبر حکایت دارد. این در حالی است که مسئولین عربستان وی را به عنوان حاجیه پذیرفته اند. هر چند برخی از مسئولین بعثه نیز بدنبال آموزش مناسک حج به این پیرزن بی سواد و درج نام وی به عنوان آخرین زائر ایرانی در لیست زائرین ایران هستند.

اخبار تکمیلی از نحوه حضور این زن 70 ساله در مدینه ارسال خواهد شد.