هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 02:46
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 20 تير 1403 ساعت 18:39
چهارشنبه 20 تير 1403 18:38 ساعت
2024-7-10 18:39:52
شناسه خبر : 381781
ارتش رژیم صهونیستی به هلاکت ۲۸ صهیونیست در حملات حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی اعتراف کرد.
ارتش رژیم صهونیستی به هلاکت ۲۸ صهیونیست در حملات حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی اعتراف کرد.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در جریان حملات حزب الله لبنان به شمال فلسطین اشغالی از آغاز نبردها تاکنون، ۲۸ صهیونیست از جمله ۱۷ نظامی کشته شدند.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی تاکنون به سانسور شدید ارتش این رژیم در اعلام آمار تلفات خود اعتراف کرده‌اند؛ اقدامی که به دلیل شمار بالای تلفات نظامیان صهیونیست در جنگ علیه نوار غزه و جبهه نبرد با حزب الله در شمال فلسطین اشغالی ترس از واکنش‌های بیشتر داخلی در سرزمین‌های اشغالی انجام گرفته است.
 
این رسانه‌ها پیشتر فاش کردند که آمار زخمی‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام می‌کند، با آماری که بیمارستان‌های این رژیم ارائه می‌دهند، اختلاف زیادی دارد.
 
شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز پیش تر اعلام کرده بود که ارتش این رژیم از مقام‌های بیمارستان‌ها خواسته است تا بدون هماهنگی با ارتش، هیچ آماری از تلفات را منتشر نکنند.
 
در همین حال، روزنامه صهیونیستی صهیونیستی «معاریو» امروز چهارشنبه از انهدام بیش از ۵۰۰ دستگاه تانک و نفربر زرهی این رژیم از ابتدای جنگ علیه نوارغزه خبر داد.
 
همزمان، «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز چهارشنبه اعلام کرد که سه دستگاه تانک ارتش رژیم صهیونیستی را با بمب های کارگذاشته شده از قبل در محله «تل الهوی» در شهر غزه منهدم کرده است.
 
سرایا القدس همچنین اعلام کرد که نظامیان دشمن صهیونیستی را در محله تل الهوی با خمپاره ای هدف قرار داده است و شماری از آنها در این عملیات کشته و زخمی شده اند.
 
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی از حمله خمپاره ای به نیروها و تجهیزات دشمن صهیونیستی در اطراف منطقه «المنطار» محله «الشجاعیه» شهر غزه خبر داد.
 
گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز از هدف قرار دادن تجهیزات و نظامیان دشمن در شهر گذرگاه «رفح» در جنوب نوار غزه و اطراف آن، با ۲ موشک ۱۰۷ و خمپاره سنگین خبر داد.
 
گردان های القسام در بیانیه ای نیز اعلام کرد که که رزمندگان این گردان ها با طراحی یک کمین برای نظامیان صهیونیست و انفجار دو بمب ضد نفر در محله «تل الهوی» شهر غزه، شماری از نظامیان دشمن را کشته و یا زخمی کردند.
 
پس از اجرای این کمین، چند بالگرد ارتش رژیم صهیونیستی برای انتقال کشته ها و زخمی ها، در منطقه فرود آمدند.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home