هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 2 تير 1403 ساعت 17:13
شنبه 2 تير 1403 17:12 ساعت
2024-6-22 17:13:21
شناسه خبر : 381540
یادگیری زبان در سنین پایین باعث بهتر شدن مهارت های زبانی، پیشرفت تحصیلی و مزایای شناختی مانند افزایش خلاقیت، تفکر انتقادی بهتر و مهارت های حل مسئله و غیره می شود. اما اینکه چه روشی برای آموزش کودکان بهتر است همیشه یکی از دغدغه های والدین بوده است.

در سال های اخیر، زندگی روزمره کودکان بیش از هر زمان دیگری شلوغ تر شده است. بنابراین، تصور کنید که چقدر می تواند برای آن ها مفید باشد که بتوانند در دوره های آنلاین یادگیری زبان شرکت کنند که می توانند در هر زمان و مهمتر از همه، بدون نیاز به ترک خانه زبان جدیدی را یاد بگیرند.

 

 

یادگیری زبان به صورت آنلاین در موسسه دهخدا به کودکان شما کمک می کند تا در محیط امن خانه و در کنار شما، با اساتیدی که تجربه تدریس به کودکان را دارند به یادگیری بپردازند و از یادگیری یک زبان جدید خسته نشوند.

مزایای یادگیری یک زبان جدید برای کودکان

از مزایای یادگیری یک زبان جدید برای کودکان این است که رشد شناختی آن ها را تقویت می کند و باعث تقویت حافظه و بهبود آن می شود. یادگیری یک زبان جدید باعث می شود تا کودکان بتوانند افکار خود نظم ببخشند و آن ها را هدایت کنند و همچنین باعث می شود در طرز تفکر خود انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند.

زمانی کودکان بتوانند یک زبان جدید را یاد بگیرند، توانایی یادگیری زبان های دیگر در آینده را برای خودم رقم می زنند و یادگیری آن زبان ها برایشان آسان تر می شود.

یادگیری زبان از کودکی باعث می شود تا در بزرگسالی موقعیت های شغلی بهتری بدست آورد و حتی برای یافتن شغل در کشور های دیگر نیز اقدام کرد.

کودکان از چند سالگی باید زبان یاد بگیرند؟

از دغدغه های اصلی والدین سن یادگیری زبان برای کودکان است. بهترین سن برای یادگیری کودکان از ۳ یا ۴ سالگی است. علت اینکه بهتر است از این سن کودکان زبان جدیدی را یاد بگیرند این است که کودکان زبان مادری را یاد گرفته اند و ذهن شان پویا تر و فعال تر شده است و پس بهتر می توانند زبان دوم را درک کنند و یاد بگیرند.

چگونه یک روش مناسب برای آموزش زبان انتخاب کنیم؟

والدین، باید به یاد داشته باشند که روش یادگیری یک زبان جدید را متناسب با علایق و نیاز های کودک خود تنظیم کنند، تا در کودکانشان هم احساس انگیزه ایجاد کنند و هم باعث شوند کودک در مسیر یادگیری موفق شود.

بنابراین برای انتخاب روش صحیح آموزش زبان کودکان، با درک اینکه چرا یک فرد به یادگیری زبان نیاز دارد یا می ‌خواهد، شروع کنید و سپس بر روی بهترین تکنیک برای رسیدن به هدف تمرکز کنید. نمی توان گفت بهترین و تنها روش آموزش زبان برای کودکان چیست اما می توان گفت که یکی از بهترین روش ها، کلاس های زبان آنلاین کودک است.

دوره های آنلاین زبان موسسه زبان دهخدا در پلتفرم اختصاصی موسسه برگزار می شوند، این روش باعث می شود تا شما دیگر نگران رفت و آمد و بردن فرزندتان به آموزشگاه نباشید. کلاس زبان آنلاین کودکان موسسه دهخدا دارای تمامی امکانات لازم و کافی برای برگزاری یک کلاس در سطح استاندارد و بین المللی است. کلاس های زبان آنلاین این موسسه بر هر چهار مهارت زبانی تمرکز می کند و به کودک شما کمک می کند تا در هر چهار مهارت رشد و پیشرفت کنند.

کلاس زبان آنلاین گروهی و خصوصی برای کودکان

بسیاری از آموزشگاه های زبان کلاس های آنلاین کودکان را به صورت گروهی و خصوصی برگزار می کنند تا والدین براساس علایق فرزندانشان آن ها را در هرکدام از کلاس ها که می خواهند ثبت نام کنند. این کار باعث می شود تا کودکان راحتتر به یادگیری زبان بپردازند.

آیا کودکان می توانند در کلاس آنلاین زبان یاد بگیرند؟

از مزایای کلاس های آنلاین برای کودکان این است که روشی بسیار شخصی سازی شده است که حول زبان آموز متمرکز می شود. در واقع کلاس های آنلاین کودکان بر علایق و ترجیحات یادگیری آن ها تمرکز می‌ کند و به آن ها کمک می کند تا مهارت های زبانی خود را رشد دهند.

کلاس های آنلاین زبان با کمک انیمیشن ‌ها، بازی ‌ها، توجه کودکان را برای یادگیری سریع تر جلب می کند و انگیزه آن ها را برای یادگیری بالا می برد.

بسیاری از والدین زمان لازم را برای بردن فرزندان خود به آموزشگاه های زبان را ندارند. مزیت اصلی کلاس های آنلاین زبان برای کودکان این است که می توان آن ها را در زمانی که در خانه هستند انجام دهند.

یادگیری زبان به صورت آنلاین باعث می شود والدین مشارکت بیشتری داشته باشند، این مشارکت فعال والدین در فرآیند یادگیری به آن ها تصویر واضح تری از آنچه فرزندشان در حال یادگیری است و سرعت پیشرفت آن ها ارائه می دهد. همچنین به آن ها اجازه می دهد تا ارتباط بیشتری با فرزند خود ایجاد کنند و محیطی حمایتی را پرورش دهند که منجر به موفقیت آن ها می شود.

مهمترین مهارتی که فرزندان ما برای موفقیت در آینده خود نیاز دارند، نحوه برقراری ارتباط به زبان از طریق فناوری دیجیتال است. کلاس ‌های آنلاین برای کودکان باعث می‌شود کودکان در حین یادگیری زبان جدید با استفاده از فناوری نیز آشنا شوند.

 

 2
پسندیدم

 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home