هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 خرداد 1403
ساعت 02:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 ساعت 15:02
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 14:53 ساعت
2024-5-15 15:02:43
شناسه خبر : 380880
منتخب مردم قروه و دهگلان در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید از آثار فاخر فرهنگی بیشتر حمایت‌ کند، گفت: با نگاه جامع و هماهنگ و جلوگیری از موازی‌کاری در حوزه فرهنگ، اتفاق‌های بهتری می‌تواند در حوزه فرهنگ و جامعه رخ خواهد داد
گروه فرهنگ-رجانیوز: محمدرسول شیخی‌زاده اظهار داشت: یکی از مباحث حوزه فرهنگ که باید مورد توجه قرار گیرد پراکندگی برخی دستگاه‌های متولی فرهنگ در جامعه است که به صورت جزیره‌ای عمل می‌کنند.
 
به گزارش رجانیوز، وی تصریح کرد: اگر بشود با یک سیستم جامع و هماهنگ در حوزه فرهنگی از موازی‌کاری جلوگیری کرد اتفاق های بهتری می‌تواند با آن غنای فرهنگی که جامعه ما دارد و غنایی که اسلام دارد رقم بخورد.
 
منتخب مردم قروه تاکید کرد: هیچ رسانه ای در بحث اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی‌ها و رشد علم در جامعه نمی‌تواند جای کتاب را بگیرد. هر چند شاید از نظر اقتصادی برخی از افرادِ علاقه‌مند به کتاب به راحتی دسترسی به آن را ندارند.
 
وی همچنین درباره برنامه‌های خود به عنوان منتخب مردم کردستان در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: عنوان این استان، یک استان فرهنگی است و واقعا در این حوزه و با توجه به نامگذاری بسیار آینده‌نگرانه‌ای که توسط رهبر معظم انقلاب در سفر سال ۸۸ به استان کردستان انجام شد باید کارهای اساسی در استان صورت بگیرد.
 
منتخب مردم کردستان افزود: آن طور که در بخش‌های مختلف فرهنگی باید در استان کردستان کار شود نمی‌گویم نشده است، اما جای کار بسیاری دارد و مخصوصا بعد از سال ۸۸ انتظار این بود که کردستان یک رنگ و بوی کاملا فرهنگی به خودش بگیرد که ان‌شاءالله تلاش و برنامه ما این خواهد بود و اعتقاد داریم هر چقدر فرهنگ و کارهای فرهنگی در استان کردستان ارتقا پیدا کند به همان میزان شاهد حل بسیاری از مشکلات اجتماعی و حتی اقتصادی و امنیتی در استان خواهیم بود. این استان مرزی است و با کارهای فرهنگی می توان خیلی از خلاءها را پر کرد.
 
انتهای پیام/