هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 خرداد 1403
ساعت 03:03
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 ساعت 15:00
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 14:53 ساعت
2024-5-15 15:00:55
شناسه خبر : 380879
روز دوم از رقابت های پومسه قهرمانی آسیا با تداوم درخشش نمایندگان ایران و کسب سه مدال طلا، نقره و برنز همراه بود.
روز دوم از رقابت های پومسه قهرمانی آسیا با تداوم درخشش نمایندگان ایران و کسب سه مدال طلا، نقره و برنز همراه بود.
گروه ورزش-رجانیوز: این دوره از مسابقات امروز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه با حضور ۲۱۶ پومسه رو به میزبانی ویتنام در سالن «تین سون» شهر دانانگ پیگیری شد و تکواندوکاران حاضر در این رقابت‌ها در بخش تیمی به مصاف هم رفند که حاصل تلاش نمایندگان کشورمان کسب ۳ مدال طلا، نقره و برنز بود.
 
به گزارش رجانیوز، در بخش تیمی سه نفره تیم ملی ایران با اقتدار قهرمان شد و مدال طلا را کسب کرد. تیم ایران با ترکیب حسین بهشتی، مهدی جمالی و علی سلمانی پا به این رقابت‌ها گذاشته بود و موفق شد بالاتر از میزبان روی سکوی نخست آسیا بایستاد.
 
در بخش تیمی دو نفره بالای ۳۰ سال ایران با ترکیب فرهمند و بهشتی موفق به کسب نشان نقره شد. در همین بخش و رده سنی زیر ۳۰ سال نیز تاجی و زندی بعد از چین تایپه و تایلند عنوان سوم و مدال برنز را کسب کردند.
 
بر همین اساس تیم ملی ایران که با ۹ تکواندوکار در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب سه مدال طلا، ۴ نقره و ۳ برنز شد. مهدیه عقبایی، یاسمن لیموچی و تیمی سه نفره موفق به کسب مدال طلا شدند. آتوسا فرهمند، یاسین زندی، مهدی جمالی و تیمی دو نفره بالای ۳۰ سال چهار مدال نقره، علی سلمانی، محمد تقی حاتمی و تیمی دو نفره زیر ۳۰ هم سه مدال برای تیم ملی کشورمان کسب کردند.
 
رده بندی تیمی و برترین‌های مسابقات تا ساعتی دیگر معرفی خواهند شد.
 
انتهای پیام/


2
پسندیدم