هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 خرداد 1403
ساعت 04:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 ساعت 11:00
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 10:50 ساعت
2024-5-15 11:00:46
شناسه خبر : 380825
ارتش رژیم صهیونیستی سه شنبه شب یک خودرو را در جنوب لبنان هدف قرار داد که در جریان آن یک تن شهید شده است.
ارتش رژیم صهیونیستی سه شنبه شب یک خودرو را در جنوب لبنان هدف قرار داد که در جریان آن یک تن شهید شده است.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: منابع پزشکی لبنان اعلام کردند که این حمله که در شهر «صور» در جنوب لبنان انجام گرفته است و شماری از مردم زخمی شدند.
 
به گزارش رجانیوز، این نخستین باری نیست که رژیم صهیونیستی برای جبران تلفات سنگین در میدان جنگ با حزب الله لبنان، به مناطق مسکونی و خودروی های شخصی در جنوب لبنان حمله می کند که در جریان آن تاکنون غیرنظامیان زیادی شهید و زخمی شدند.
 
در ادامه تلفات رژیم صهیونیستی، رسانه‌های این رژیم شامگاه سه‌شنبه اعتراف کردند که از ابتدای جنگ دست کم ۲۴ اسرائیلی در شمال سرزمین‌های اشغالی و با آتش حزب‌الله لبنان کشته شده‌اند.
 
رسانه ها شب گذشته نیز از شلیک بیش از ۱۰ موشک از خاک لبنان به بلندی‌های اشغالی جولان و اصابت آن به مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه خبر دادند.
 
رسانه های گزارش دادند که آژیرهای خطر در مناطق مختلف بلندی‌های اشغالی جولان به صدا درآمده است.
 
در همین راستا، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که چندین موشک از خاک لبنان به سمت بلندی‌های اشغالی جولان شلیک شده است.
 
شبکه المیادین نیز در این‌ باره گزارش داد که مقاومت اسلامی لبنان در این حمله مقر فرماندهی ارتش رژیم صهیونیستی در پادگان «معالیه» (پایگاه عرعر) واقع در بلندی‌های اشغالی جولان را هدف قرار داده است
 
همزمان «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز تأیید کرد که ۱۰ موشک از خاک لبنان به سمت منطقه «هاردوف» در مزار اشغالی «شبعا» پرتاب شده است.
 
این حملات در حالی انجام شده است که حزب‌الله لبنان بعد از ظهر دیروز نیز از شکار یک بالون جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی خبر داده بود.
 
با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.
 
از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.
 
رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به‌ ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.
 
انتهای پیام/