هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 09:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 ساعت 10:46
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 10:36 ساعت
2024-5-15 10:46:20
شناسه خبر : 380815
معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن اعلام کرد: عملیات اجرایی پروژه ۱۱۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در جزیره بوموسی آغاز شده است.
معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن اعلام کرد: عملیات اجرایی پروژه ۱۱۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در جزیره بوموسی آغاز شده است.
گروه اقتصاد-رجانیوز: علیرضا صادقیان‌فر در گفت‌وگویی افزود: سند زمین‌های این پروژه به نام دولت جمهوری اسلامی است و انتخاب پیمانکار و عملیات آماده‌سازی این پروژه‌ها در این جزیره آغاز شده است.
 
به گزارش رجانیوز، معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن بیان‌داشت: بر اساس قراردادی که با سازنده پروژه منعقد شده است، سازنده موظف است در مدت ۱۰ ماه احداث واحدها را به انجام برساند.
 
وی شرایط ثبت‌نام و وام بانکی این پروژه را همانند دیگر پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن برشمرد و اظهار داشت: وام بانکی این پروژه ۵۵۰ میلیون تومان است.
 
صادقیان‌فر، پروژه‌های مسکن را پیشران پیشرفت و اقتصاد منطقه خواند و اضافه کرد: سکونت و استقرار مردم در یک نقطه هم از مهاجرت مردم بومی به کلانشهرها جلوگیری می‌کند و هم باعث رونق صنایع دیگر در منطقه خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در آماده‌سازی این پروژه‌ها با سازمان ملی زمین و مسکن همکاری داشته است، ادامه‌داد: در این پروژه متناسب با مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ایران سرانه‌های مناسب و خدمات روبنایی درنظر گرفته شده است.
 
انتهای پیام/