هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 3 خرداد 1403
ساعت 01:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 25 ارديبهشت 1403 ساعت 22:55
سه شنبه 25 ارديبهشت 1403 22:54 ساعت
2024-5-14 22:55:58
شناسه خبر : 380805
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) ساری با مردم مازندران دیدار می‌کند.
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت جاری در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) ساری با مردم مازندران دیدار می‌کند.
گروه سیاست-رجانیوز: رئیس‌جمهور روزهای پنجشنبه ۲۷ و جمعه ۲۸ اردیبهشت مهمان مردم استان است. برنامه‌های مختلفی برای سفر تدارک شده شده است که از جمله آن‌ها دیدار مردمی است. براساس برنامه‌ریزی‌ها، آیت‌الله رئیسی ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) ساری با مردم مازندران دیدار خواهد داشت.
 
مسیر استقبال از رئیس‌جمهور از سه راه ملامجدالدین به سمت مصلای امام خمینی(ره) ساری خواهد بود.
 
بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، سد گلورد، طرح تکمیل آبرسانی به شهر ساری، بوستان جنگلی ۵۰۰ هکتاری ساری و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های هفدهمین سفر رئیس‌ دولت سیزدهم در دور دوم سفرهای استانی است.
 
سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن ۱۷۶ مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از ۱۷۷ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال بود.
 
از پایان سال ۱۴۰۰ تا کنون افزون بر ۱۲۶ هزار و ۴۱۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور مازندران اختصاص یافت که معادل ۷۱ درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.
 
به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع ۱۷۶ مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران ۷۸ مصوبه به طور کامل محقق شده، در ۸۹ مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال اجراست و اجرای ۹ مصوبه نیز در حال پیگیری است.
 
انتهای پیام/