هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 خرداد 1403
ساعت 02:50
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 20:37
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 18:39 ساعت
2024-5-13 20:37:44
شناسه خبر : 380783
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن می گوید که آمریکا در حمایت از اوکراین از هر جنایتی حتی بمباران شهرهای روسیه چشم پوشی می کند.
آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در واشنگتن می گوید که آمریکا در حمایت از اوکراین از هر جنایتی حتی بمباران شهرهای روسیه چشم پوشی می کند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: آنتونوف افزود: عدم واکنش ایالات متحده به حملات نیروهای مسلح اوکراین به مناطق مسکونی نشان دهنده تمایل آنها برای انجام هر کاری برای رهایی کی یف از مسئولیت جنایاتش است.
 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد : واکنش مقامات آمریکایی به حملات مرگبار نیروهای مسلح اوکراین به مناطق مسکونی حتا خودداری از ارسال پیام تسلیت، بسیار جالب توجه است که این امر نشانگر این است که واشنگتن از انجام هر کاری برای رهایی از مسئولیت دست نشانده های خود در کی یف فرو گذار نیست.
 
دیپلمات روسیه تاکید می کند که رسانه های "مستقل" حتی متوجه نشدند که در طول روز حدود ده بار شهر روسیه مورد حمله نئونازی های اوکراین قرار گرفته است.
 
آنتونوف ادامه داد: «اجازه دهید تأکید کنم که کودکان، زنان و افراد مسن با سلاح‌های غربی کشته می‌شوند.» سیاست "شتر مرغی" (استعاره از نادیده گرفتن مشکلات و تظاهر به عدم وجود آنها) غرب به رهبری ایالات متحده و عدم تمایل به مهار سرسپردگان اوکراینی هیچ دستاوردی برای آنان نخواهد داشت.
 
وی در پایان گفت: «تنها یک نتیجه وجود دارد که نیروهای مسلح روسیه باید عملیات نظامی را از مرزهای فدراسیون روسیه دور کنند.»
 
انتهای پیام/