هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 02:43
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 20:16
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 18:39 ساعت
2024-5-13 20:16:44
شناسه خبر : 380770
عابد حقدادی کاندیدای ریاست فدراسیون ژیمناستیک بعد از انصراف و ترک مجمع انتخاباتی گفت: آن‌چه مهم است موفقیت ورزش کشور است نه اشخاص و افراد. به هیچ‌عنوان از مسئله‌ای ناراحت نیستم و لطفا مرا به حاشیه نبرید.
عابد حقدادی کاندیدای ریاست فدراسیون ژیمناستیک بعد از انصراف و ترک مجمع انتخاباتی گفت: آن‌چه مهم است موفقیت ورزش کشور است نه اشخاص و افراد. به هیچ‌عنوان از مسئله‌ای ناراحت نیستم و لطفا مرا به حاشیه نبرید.
گروه ورزش-رجانیوز: مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک از صبح امروز ۲۴ اردیبهشت در محل آکادمی فارسی کمیته ملی المپیک در حال برگزاری است.
 
به گزارش رجانیوز، عابد حقدادی، زهرا اینچه درگاهی و حبیب نوظهوری سه کاندیدای ریاست فدراسیون ژیمناستیک بودند که حقدادی و نوظهوری از حضور در انتخابات انصراف دادند.
 
حقدادی که پیش‌تر در مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون که در تاریخ ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۱ به‌عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شده بود با ورود فدراسیون جهانی به وقایع آن مجمع، درنهایت ریاست او باطل اعلام شد. حقدادی امروز ضمن اعلام انصرافش از کاندیداتوری، در اقدامی جالب مجمع انتخاباتی را پیش از آغاز رای‌گیری ترک کرد.
 
حقدادی که پس از بیرون آمدن از مجمع قصد مصاحبه با خبرنگاران را نداشت و وقتی از او تقاضا شد به احترام خبرنگاران بایستند و پاسخ‌گو باشد، در جواب گفت: مجمع داخل است! از همه خواهش می کنم داخل مجمع بروند و رویدادهای داخل مجمع را دنبال کنند.
 
او که در مجمع سه بار اعلام کرده بود امیدوار است آرامش به فدراسیون ژیمناستیک برگردد، حرف‌هایش را این‌طور ادامه داد: امیدوارم بعد از این انتخابات و با رویکرد جدیدی که فدراسیون در پیش‌می‌گیرد و با تعاملی که با همه اعضای مجمع، پیشکسوتان و اهالی رسانه، مربیان، داوران صورت می‌گیرد، روزها خوبی در انتظار جامعه ژیمناستیک باشد.
 
وی گفت: در بدو ورود کیومرث هاشمی در راس وزارت ورزش در مصاحبه‌ای عنوان کردم با توجه به این که ایشان تمام مراتب مدیریتی را در ورزش سپری کرده‌اند و پست‌های مختلفی از جمله معاونت ورزش قهرمانی، استان‌ها، دفتر امور مشترک و ریاست کمیته ملی المپیک داشته است. می‌دانید که مسائل پیش‌آمده در اواخر دهه ۸۰ با تدبیر ایشان حل شد. امروز هم شاهد هستیم که با تدبیر ایشان مشکل ژیمناستیک حل می شود. باید به المپیک، رویدادهای بعدی و توسعه زیرساخت‌ها فکر کنیم. این که بخواهیم گلایه و حاشیه را مطرح کنیم کمکی به ورزش کشور نمی‌کند.
 
حقدادی عنوان کرد: به‌عنوان سرباز ورزش کشور و کسی که از ۷ سالگی در ورزش بودم و گوشت و پوست و استخوانم ار ورزش است، آن‌چه بزرگان ورزش کشور مصلحت ببیند را عمل می‌کنم. همه باید به موفقیت ورزش و به اهتزاز درآمدن پرچم کشورمان کمک کنیم و اشخاص و افراد در اینجا اهمیتی ندارد.
 
وی در پاسخ به این سوال که می‌پذیرید که اگر در انتخابات سال ۱۴۰۱ اگر اینچه‌درگاهی تایید صلاحیت می‌شد، شما موفق به اخذ رای اعتماد از مجمع نمی‌شدید، گفت: اجازه دهید راجع به مسائل حاشیه‌ای اصلا صحبت نکنم. هرچه لازم بود در مجمع گفتم و الان هم به احترام رسانه ایستادم تا پاسخگو باشم. به هیچ‌عنوان ناراحت نیستیم. خواهشا مرا به حاشیه نبرید.
 
انتهای پیام/