هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 2 خرداد 1403
ساعت 12:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 19:53
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 18:39 ساعت
2024-5-13 19:53:35
شناسه خبر : 380762
مجمع عمومی اتحادیه تکواندو آسیا با حضور رئیس و دبیرکل فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار و میزبان برخی رویدادهای آینده قاره کهن مشخص شد.
مجمع عمومی اتحادیه تکواندو آسیا با حضور رئیس و دبیرکل فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار و میزبان برخی رویدادهای آینده قاره کهن مشخص شد.
گروه ورزش-رجانیوز: مجمع عمومی اتحادیه تکواندو آسیا امروز دوشنبه در هتل «مرکور» شهر «دانانگ» در ویتنام با حضور مسئولان تکواندو کشورهای آسیایی برگزار شد. سید محمد پولاگر رئیس پیشین فدراسیون تکواندو به عنوان نایب رئیس آسیا در این جلسه شرکت داشت. هادی ساعی رئیس و اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون تکواندو نیز در این نشست حضور پیدا کردند.
 
به گزارش رجانیوز، در این مجمع پس از ارائه گزارش مالی و تصویب آن از سوی اعضا، میزبان برخی رویدادهای ۲ سال آینده قاره کهن مشخص شدند.
 
بر همین اساس رقابت‌های آزاد آسیا در سال ۲۰۲۴ به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد و پاکستان هم میزبان این مسابقات در سال ۲۰۲۵ خواهد بود.
 
همچنین رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی در سال ۲۰۲۵ را چینی‌ها میزبانی خواهند کرد. همچنین اندونزی در سال ۲۰۲۵ میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و پاراتکواندو خواهد بود.
 
در پایان تصویب شد که جلسه بعدی این شورا به میزبانی مالزی برگزار شود.
 
انتهای پیام/


3
پسندیدم