هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 09:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 18:14
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 17:08 ساعت
2024-5-13 18:14:14
شناسه خبر : 380727
امروز (دوشنبه)فعالیت سامانه بارشی در غرب، شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های البرز و سواحل دریای خزر به‌صورت رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید ادامه دارد.
امروز (دوشنبه)فعالیت سامانه بارشی در غرب، شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های البرز و سواحل دریای خزر به‌صورت رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید ادامه دارد.
گروه اقتصاد-رجانیوز: بارش در مناطقی از استان‌های کردستان، کرمانشاه، لرستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، جنوب اردبیل و شمال استان خوزستان شدت خواهد داشت.
 
به گزارش رجانیوز، سه شنبه در شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز، شمال شرق دامنه های زاگرس واقع در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و برخی مناطق در استان‌های فارس، شمال کرمان و یزد، رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
 
چهارشنبه و پنجشنبه در مناطقی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق، جنوب و جنوب غرب واقع در استان‌های خوزستان، شمال بوشهر، شمال فارس، کرمان، یزد، خراسان جنوبی و خراسان رضوی، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.
 
جمعه در شمال، غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق و شرق کشور بارش ادامه خواهد داشت. همچنین در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات زاگرس رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.
 
طی سه روز آینده در اغلب مناطق کشور به‌ویژه نوار غربی دامنه های جنوبی البرز و مرکز کشور، وزش باد شدید رخ می‌دهد که در مناطق مستعد پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست. طی سه روز آینده دریای خزر، خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج است.
 
هوای امروز تهران نیمه‌ابری تا ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.
 
بیشینه امای امروز پایتخت ۲۸ و کمینه دمای آن ۱۹ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.
 
انتهای پیام/