هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 07:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 18:08
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 17:08 ساعت
2024-5-13 18:08:29
شناسه خبر : 380723
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: از آنجا که با برگزاری الکترونیکی انتخابات، نتایج با سرعت اعلام می‌شود، امر مثبتی است و باید از این اقدام استقبال کرد.
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: از آنجا که با برگزاری الکترونیکی انتخابات، نتایج با سرعت اعلام می‌شود، امر مثبتی است و باید از این اقدام استقبال کرد.
گروه سیاست-رجانیوز: محمدصادق جوادی‌حصار درباره محاسن فرآیند برگزاری انتخابات الکترونیکی برای اولین بار در تهران، گفت: اگر سلامت انتخابات توسط کارشناسان مربوطه تامین و تضمین شود و از آنجا که با برگزاری الکترونیکی انتخابات، نتایج با سرعت اعلام می‌شود، امر مثبتی است و باید از این اقدام استقبال کرد.
 
به گزارش رجانیوز، سخنگوی حزب اعتماد ملی همچنین درباره شکل‌گیری فراکسیون واحد از سوی مستقلین و اصلاح‌طلبان در مجلس دوازدهم، اظهار کرد: در مرحله اول هم بخشی از نیروهای مستقل و اصلاح‌طلب با همین رویکرد، فهرست ارائه دادند و از برخی از کاندیداها در شهرستان‌ها حمایت کردند، به امید آنکه بتوانند فراکسیونی در مجلس تشکیل دهند که آن فراکسیون به هر میزان که قوت بیشتری داشته باشد می تواند تاثیر خود را در صحن در پیگیری طرح‌ها و لوایح ایفا کند.
 
جوادی حصار به وظایف نمایندگان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: یک نماینده مجلس می‌تواند در قالب سوال از وزرا در کمیسیون‌ها و یا استیضاح در صحن نظارت کند و وظایف نمایندگی خود را انجام دهد و با توجه به وظایف و عملکرد نمایندگان، احتمال می‌رود فراکسیون منسجمی هم از سوی اصلاح‌طلبان تشکیل شود.
 
وی با بیان اینکه امیدوایم هیأت رئیسه در دوره جدید منسجم باشند تا طرح‌ها و لوایحی که به مجلس می‌آید، با اولویت بیشتر و رویکرد منافع کشور دنبال و پیگیری شود، اظهار کرد: در غیر این‌صورت اگر هیأت رئیسه و روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس متشدد و پراکنده عمل کنند، چندان امیدی به انسجام در رفتار مجلس نخواهد بود.
 
انتهای پیام/