هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 08:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 16:39
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 16:31 ساعت
2024-5-13 16:39:49
شناسه خبر : 380697
با گذشت دویست‌وبیست روز از جنگ غزه، اختلاف و درگیری میان مقامات رژیم صهیونیستی و خانواده‌های نظامیان کشته شده شدت بیشتری یافته است.
با گذشت دویست‌وبیست روز از جنگ غزه، اختلاف و درگیری میان مقامات رژیم صهیونیستی و خانواده‌های نظامیان کشته شده شدت بیشتری یافته است.
گروه بین الملل - رجانیوز: با گذشت دویست‌وبیست روز از جنگ غزه، اختلاف و درگیری میان مقامات رژیم صهیونیستی و خانواده‌های نظامیان کشته شده شدت بیشتری یافته است.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، خانواده‌های نظامیان صهیونیست کشته شده در نوار غزه، هنگام روبرو شدن با «گیلا گاملیل» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی بر سر وی فریاد کشیدند.
 
خانواده‌های نظامیان صهیونیست کشته شده در نوار غزه خطاب به وزیر اطلاعات این رژیم گفتند : اینجا چه می‌کنی؟ به خانه‌ات برگرد، چرا نظامیان کشته شدند؟
 
این اتفاق برای ایتمار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی هم تکرار شد به طوری که هنگام حضور در گورستان نظامی در اشدود اشغالی، خانواده های نظامیان کشته شده صهیونیست وی را آماج انتقادهای خود قرار دادند.
 
پایگاه خبری میوازیک هم به نقل از پدر ایتای چن یکی از اسرای صهیونیست که خبر کشته‌ شدنش در نوار غزه منتشر شده است، در این رابطه نوشت: کابینه اسرائیل هیچ کاری برای بازگردان ایتای نکرد، حتی فرصت دفن کردن فرزندم را هم به من نداد، ما اکنون به خانواده‌ای متلاشی تبدیل شده‌ایم، که به‌شکل بسیار بی‌رحمانه‌ای ما را در هوا معلق نگه داشته است، هیچ مسئولی در اسرائیل با ما تماس نگرفت تا با ما صحبت کند، دیگر چقدر می‌توانیم تحمل کنیم؟ کافی است، من به نخست وزیر می‌گویم؛ وقت آن فرا رسیده است که اسرا بازگردند، باید ما هم فرصت دفن کردن جسد فرزندمان را داشته باشیم.
 
 
انتهای پیام/