هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 ساعت 12:34
دوشنبه 24 ارديبهشت 1403 12:18 ساعت
2024-5-13 12:34:03
شناسه خبر : 380661
 در ادامه اتفاقات عجیب در فوتبال ایران، موضوع اصلی جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های فولاد و استقلال انتخاب رنگ پیراهن مشکی بود.
در ادامه اتفاقات عجیب در فوتبال ایران، موضوع اصلی جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های فولاد و استقلال انتخاب رنگ پیراهن مشکی بود.
گروه ورزشی - رجانیوز: در ادامه اتفاقات عجیب در فوتبال ایران، موضوع اصلی جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های فولاد و استقلال انتخاب رنگ پیراهن مشکی بود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان امروز در چارچوب هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر از ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
 
مطابق معمول جلسه هماهنگی پیش از بازی، روز گذشته در سازمان لیگ برگزار شد که اتفاقات و حاشیه‌های جالبی به‌همراه داشت، رنگ پیراهن که معمولاً بدون حاشیه توسط تیم‌ها انتخاب می‌شود، روز گذشته به بزرگترین بحث در جلسه هماهنگی بازی تبدیل شد و در نهایت مقرر شد تیم‌ استقلال با لباس آبی و فولاد با لباس مشکی در زمین حاضر شود.
 
انتخاب پیراهن مشکی توسط تیم فولاد با اعتراض استقلالی‌ها همراه شده و این باشگاه اعلام کرد دروازه‌بان این تیم از پیراهن مشکی استفاده خواهد کرد، در نهایت اما در صورت‌جلسه تهیه‌شده، رنگ پیراهن فولاد در بازی امروز مشکی تعیین شده ولی برای رنگ پیراهن دروازه‌بانان دو تیم تصمیمی گرفته نشده است.
 
طبق قانون و با تصمیم مسئولان برگزاری بازی، قرار است رنگ پیراهن دروازه‌بانان دو تیم امروز توسط داور و ناظر بازی تعیین شود اما چیزی که مشخص است، این‌که طبق صورت‌جلسه امضاشده در جلسه هماهنگی بازی، فولاد باید با لباس مشکی و استقلال با لباس آبی در زمین حاضر شوند.
 
انتهای پیام/


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home