هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 3 خرداد 1403
ساعت 00:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 23 ارديبهشت 1403 ساعت 11:08
يكشنبه 23 ارديبهشت 1403 11:04 ساعت
2024-5-12 11:08:23
شناسه خبر : 380538
منابع خبری از یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر نابلس در شمال کرانه باختری رود اردن و درگیری شدید مبارزان فلسطینی با آن‌ها خبر دادند.
منابع خبری از یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر نابلس در شمال کرانه باختری رود اردن و درگیری شدید مبارزان فلسطینی با آن‌ها خبر دادند.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: نیروهای رژیم اشغالگر صهیونیستی صبح امروز به اردوگاه بلاطه در شهر نابلس یورش بردند و مبارزان فلسطینی با آنها درگیر شدند.
 
بر اساس اطلاعات اولیه، در جریان این یورش یک مبارز فلسطینی عضو گروه «عرین الاسود» به نام «سامر رمانه» شهید و ۲ جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها مجروح شدند که وضعیت یکی از آن‌ها وخیم است.
 
تک تیراندازان رژیم صهیونیستی نیز بر روی پشت‌بام خانه‌ها در اردوگاه بلاطه مستقر شده و یک پهپاد انتحاری این رژیم نقطه‌ای در اردوگاه را هدف قرار داد.
 
روز گذشته باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد که آمار فلسطینی‌های بازداشت شده در کرانه‌ باختری از هفتم اکتبر گذشته تاکنون به ۸ هزار و ۶۸۰ نفر رسید.
 
همزمان با جنگ ویرانگر در نوار غزه که تاکنون ده‌ها هزار شهید بر جای گذاشته است، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری نیز در بخش‌های مختلف این منطقه از جمله نابلس، طولکرم، جنین و الخلیل به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند و کرانه باختری شاهد موجی از تنش‌ها و درگیری‌های میدانی بین فلسطینیان و نظامیان ارتش رژیم اشغالگر و یورش به محله‌ها و بازداشت فلسطینیان توسط صهیونیست‌ها است.
 
انتهای پیام/