هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 09:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 ارديبهشت 1403 ساعت 16:42
شنبه 1 ارديبهشت 1403 16:08 ساعت
2024-4-20 16:42:11
شناسه خبر : 379765
 قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد در راستای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان، اقلام مورد نیاز را به این مناطق ارسال کردند.
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد در راستای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان، اقلام مورد نیاز را به این مناطق ارسال کردند.
گروه سیاست-رجانیوز: سردار سرتیپ پاسدار سید حسن مرتضوی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در گفت و گویی با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی به مردم شریف و انقلابی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان را وظیفه می‌دانیم و به آن افتخار می‌کنیم، افزود: در همین راستا تعداد یک هزار کیسه آرد، ۲ هزار مورد انواع کنسرو، ۳ هزار بطری آب معدنی، یک هزار سری اسباب بازی، ۱۵۰ کارتن پوشک بچه، ۱۰ کارتن لوازم بهداشتی، ۳۰۰ بسته سبد کالا، ۲۰۰ عدد کیسه خواب، ۲۰۰ تخته پتو، ۲۰۰ تخته روفرشی، یک هزار گالن آب و ۵۰۰ البسه ورزشی کودکان اهدا شد.
 
به گزارش رجانیوز، وی اضافه کرد: نیروهای امدادی این قرارگاه به صورت مداوم و شبانه روزی در مناطق سیل زده حضور دارند و به انجام ماموریت های امداد و نجات می پردازند.
 
فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس تاکید کرد : این قرارگاه از آغاز سیل در استان سیستان و بلوچستان همواره کنار مردم این خطه بوده و همچنان به کمک های خود ادامه می دهد.
 
سردار مرتضوی گفت: نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا عادی شدن شرایط در استان سیستان و بلوچستان و رفع مشکلات در کنار مردم این خطه حضور دارد و کمک های امدادی و غذایی ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان جعفری فرمانده پایگاه هوایی شهید لشکری مهرآباد نیز گفت: یک فروند هواپیمای ترابری سی - ۱۳۰ متعلق به پایگاه هوایی شهید لشکری، شامل ۶ هزار بسته آب معدنی، پنج تن مواد غذایی و پنج هزار نان بسته بندی به منظور کمک به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان به این منطقه ارسال کرد.
 
انتهای پیام/