هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 08:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 31 فروردين 1403 ساعت 21:32
جمعه 31 فروردين 1403 21:29 ساعت
2024-4-19 21:32:57
شناسه خبر : 379728
دمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه پنجشنبه گفت که آمریکا از جنگ در اوکراین سود می‌برد و به همین دلیل کی‌یف را به ادامه درگیری‌ها ترغیب می‌کند.
دمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه پنجشنبه گفت که آمریکا از جنگ در اوکراین سود می‌برد و به همین دلیل کی‌یف را به ادامه درگیری‌ها ترغیب می‌کند.

گروه بین‌الملل-رجانیوز: پسکوف در کنفرانسی خبری در مسکو تاکید کرد، مهم نیست که چه کسی رهبری آمریکا را بر عهده دارد، هر کسی که به قدرت برسد در راستای ادامه جنگ اقدام خواهد کرد.

 

به گزارش رجانیوز، وی افزود: آمریکا به دلیل اختلافات سیاسی داخلی به دنبال اجرای روش‌های مختلف برای ادامه حمایت از اوکراین است.

 

پسکوف گفت: ما از تحریک اوکراین به ادامه خصومت‌ها و تضمین سود بردن آمریکا از آن صحبت می‌کنیم. اوکراین متعهد به تضمین سود آمریکاست.

 

سخنگوی کرملین تاکید کرد، هر چند مبالغ کلانی به اوکراین اختصاص داده شده است اما بخش قابل توجهی از آن در صنعت نظامی آمریکا باقی مانده است.

 

پسکوف افزود: بخش زیادی از کمک‌های مالی اختصاص یافته به اوکراین موجب ثروتمندتر کردن صنایع نظامی آمریکا شده و در نهایت از طریق مالیات به دولت آمریکا بازگشته است.

 

وی تحولات جاری برای اوکراین «نامطلوب» توصیف کرد و گفت که به نظر نمی‌رسد مسیر حوادث تغییر قابل توجهی داشته باشد.

 

مایک جانسون رئیس مجلیس نمایندگان آمریکا اعلام کرده که قصد دارد طرح کمک ۶۱ میلیارد دلاری به اوکراین را رای بگذارد.

 

انتهای پیام/