هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 11:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 31 فروردين 1403 ساعت 18:05
جمعه 31 فروردين 1403 17:59 ساعت
2024-4-19 18:05:53
شناسه خبر : 379677
رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: سامانه الکترونیکی ارتباط مردمی و دولت در استان سمنان برای پاسخگوی به شهروندان و ثبت درخواست‌ها تا پایان امروز سی و یکم فروردین ۱۴۰۳ فعال است.
رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: سامانه الکترونیکی ارتباط مردمی و دولت در استان سمنان برای پاسخگوی به شهروندان و ثبت درخواست‌ها تا پایان امروز سی و یکم فروردین ۱۴۰۳ فعال است.

گروه سیاست-رجانیوز: حجت الاسلام احمد صالحی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت در سمنان(سامانه تلفنی ۱۱۱) با ۶۰۰ کاربر پاسخگوی شهروندان استان برای ثبت درخواست‌ها در سفر دولت سیزدهم است و ستادهای جمع‌آوری نامه‌های مردمی نیز برای دریافت مطالبه‌های شهروندان آمادگی و فعالیت دارد.

 

به گزارش رجانیوز، این مسول اظهار کرد: ۳۰ دستگاه اجرایی با حضور مدیران و نمایندگان تام الاختیار وزرا در سمنان برای رسیدگی به در خواست‌های مردمی میز خدمت راه‌اندازی کرده‌اند.

 

وی بیان کرد: سامانه تلفنی ۱۱۱ در نوبت صبح‌ از ساعت هفت و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و در نوبت بعدازظهر از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه تا ۲۱ و ۳۰ دقیقه پاسخگوی شهروندان برای ثبت درخواست است.

 

رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری گفت: در دور اول سفر رییس جمهور به استان سمنان بیش از ۳۶ هزار نامه مردمی در سامانه سامد ثبت و رسیدگی شد.

 

حضور در نشست شورای اداری، نشست با نخبگان، بازدید و بهره‌برداری از چند طرح مصوب و تکمیل‌شده سفر اول دولت سیزدهم به استان، از جمله برنامه‌های رییس جمهور در شهر سمنان بود.

 

دیدار با مردم سمنان و شاهرود، حضور در جشن احیای ۲۰۰ واحد راکد استان در دولت سیزدهم، افتتاح نیروگاه سیکل ترکیبی، جشن واگذاری زمین در قالب طرح جوانی جمعیت و نشست «حل مساله» با محوریت تامین آب، فعالیت معادن و راه‌اندازی کارخانه‌های سهامی، در سفر یکروزه دولت سیزدهم برنامه‌ریزی شده بود.

 

در دور دوم سفر آیت الله رئیسی به سمنان طرح‌هایی با درصد پیشرفت بالا و با اعتبار ۹۲ هزار و ۴۶۰ میلیارد ریال پیشنهاد شد که ۷۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال در مصوبات اولیه گنجانده شد.

 

در دور اول سفر آیت‌الله رئیسی رییس جمهور به سمنان در آبان ۱۴۰۰ بیش از ۱۰۶ درصد اعتبارات طرح‌های عمرانی جذب شد که بیشترین جذب اعتبار در سفرهای دور اول رییس‌جمهور بوده است. دور اول سفر هیات دولت به سمنان ۱۴۵ مصوبه داشت که بالغ بر۳۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های عمرانی اختصاص یافت. از ۱۳۷ طرح دور اول سفر ۲۶ مصوبه کامل اجرا شد، ۸۶ مصوبه در حال اجرا و ۲۵ مصوبه در دست پیگیری است.

 

انتهای پیام/