هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 11:51
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 30 فروردين 1403 ساعت 20:41
پنجشنبه 30 فروردين 1403 20:14 ساعت
2024-4-18 20:41:58
شناسه خبر : 379568
آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور روز پنجشنبه در هوای بهاری آخرین روزهای فروردین برای دیدار با مردم شاهرود وارد استادیوم این شهر شد و مورد استقبال کم‌نظیر و گرم مردم شهیدپرور این خطه قرار گرفت.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور روز پنجشنبه در هوای بهاری آخرین روزهای فروردین برای دیدار با مردم شاهرود وارد استادیوم این شهر شد و مورد استقبال کم‌نظیر و گرم مردم شهیدپرور این خطه قرار گرفت.

گروه سیاست-رجانیوز: حضور گسترده شاهرودی‌ها به اندازه‌ای است که داخل استادیوم تختی این شهر ر ازجمعیت شده است و ورزشگاه با حضور گسترده مردم جلوه ای تازه به خود گرفته است.

 

به گزارش رجانیوز، چشم که بچرخانی از همه قشر و سنی در میان انبوه جمعیت حضور دارند، اشتیاق دیدار با «سید محرومان» در چشمان منتظر حاضران موج می‌زد و همه در دیدارِ آیت‌الله رییسی حتی از همان دورها هستند و همه حاضران از اینکه خادم و رییس دولت خود را می توانند ببینند به شعف آمدند.

 

مرد جوانی در لابلای جمعیت کاغذنوشته‌ای را بالای سر برده و می‌خواهد آن را رییس جمهور نشان دهد. رویش با خطی ناخوانا اما درست نوشته شده «سید ممنونم، فکر نمی‌کردم بتوانم خانه‌دار شوم اما به لطف دولت شما توانستم»

 

ازدحام جمعیت آنقدر زیاد است که بعید به نظر می‌رسد رییس جمهور بتواند آن نوشته را بخواند اما جوان شاهرودی خوشحال است که توانسته به حد وسع خود قدرشناس دولتی باشد که مسیر صاحبخانه شدن او را فراهم کرده است.

 

در گوشه‌ای دیگر از جمعیت منتظر، پیرمردی به دیوار تکیه داده و با لبخند به جایگاه حضور رییس جمهور نگاه می‌کند. چیزی زیر لبش زمزمه می‌کند که گویا نیست اما پس از آنکه لحظاتی بعد دهانش را غنچه کرد و به سمت رییس جمهور می‌دمد، مشخص می‌شود که در حال دعاکردن است. نگاهم با نگاهش درمی‌آمیزد . متوجه تعجم از این حرکت که می‌شود آرام می‌گوید «دعا کردم دشمنان چشمش نزنند» چرا این دعا را کردی پدرجان؟ اما مجالی برای ایستادن نیست تا پاسخش را بشنوم. تا بیش از این در فشار جمعیت گرفتار نشدم باید راه بیفتم.

 

چندده متر جلوتر، تعدادی زن و مرد در صفوف نزدیکتر به جایگاه سخنرانی رییس جمهور پارچه نوشته ای را بالای سر برده اند. از جایی که ایستاده ام فقط چند کلمه معلوم است . یک کلمه «آقای رییس جمهور»، یک کلمه «تشکر» و یکی دیگر هم «از حل مشکل چندین ساله» . بقیه را نمی‌توانم بخوانم چون با حرکت موج گونه رییس جمهور آنها مجبور به جمع کردن پارچه شده و کنار می روند.

 

داخل استادیوم تختی جمعیت موج می زند گویی شاهرود یکپارچه و همه شهر به استقبال مهمان خود آمده اند. در دست عده‌ای پرچم ایران در حال رقصاندن است، تعدادی از جوانان با هم سرودهای حماسی که از بلندگوی استادیوم پخش می‌شود را با صدای بلند همخوانی می‌کنند و خیلی ها هم چشم به جایگاه دوخته اند را رییس جمهور را از نزدیک ببیند.

 

قرار است تا دقایقی دیگر آیت الله رییسی در استادیوم تختی شاهرود برای مردم سخنرانی کند.

 

انتهای پیام/