هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 11:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 30 فروردين 1403 ساعت 18:57
پنجشنبه 30 فروردين 1403 18:21 ساعت
2024-4-18 18:57:16
شناسه خبر : 379538
همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به استان سمنان وزیر جهاد کشاورزی با حضور در گلزار شهدای سرخه به مقام شامخ شهدای این دیار ادای احترام کرد.
همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به استان سمنان وزیر جهاد کشاورزی با حضور در گلزار شهدای سرخه به مقام شامخ شهدای این دیار ادای احترام کرد.
گروه سیاست-رجانیوز: محمد علی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی در قالب سفر دوم رییس جمهور و اعضای هیات دولت به استان سمنان، وارد سرخه شد.
 
به گزارش رجانیوز، وزیر جهاد کشاورزی در بدو ورود به استان سمنان وارد شهرستان گرمسار شد و پس از افتتاح کارخانه خوراک دام تعاونی عشایری و دیدار با تولید کنندگان و بهره‌برداران بخش کشاورزی شهرستان گرمسار و آرادان و دیدار با جمعی از نخبگان شهرستان آرادان در محل فرمانداری، با حضور در سرخه به مقام شامخ شهیدان این شهرستان احترام کرد.
 
نیکبخت قرار است از کشتارگاه طیور شرکت دام و طیور افق کوروش و سردخانه شرکت بوران شهرستان سرخه بازدید کند.
 
افتتاح گلخانه و بازدید از شهرک گلخانه‌ای در حال ساخت شرکت محمدآباد از جمله برنامه‌های نیکبخت در سفر به سرخه است.
 
بازدید از نهالستان منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان، بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های عشایری استان در مهدی‌شهر و با تولیدکنندگان و تشکل‌ها و تعاونی‌های عشایری و کشاورزی استان سمنان از دیگر برنامه‌های وزیر جهادکشاورزی در سفر به استان سمنان است.
 
معاون وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، مدیر شرکت توسعه سیلوها و رییس سازمان امور عشایر ایران وزیر جهاد کشاورزی را در سفر به استان سمنان همراهی می‌کنند.
 
انتهای پیام/