هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 03:32
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 فروردين 1403 ساعت 17:41
چهارشنبه 29 فروردين 1403 17:39 ساعت
2024-4-17 17:41:34
شناسه خبر : 379489
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری با بیان موفقیت‌های این رشته در ایران گفت: زمانی بود که ما آرزوی شرکت در رقابت‌هایی مثل جام جهانی را داشتیم؛ اما حالا شاهد روی سکو رفتن ژیمناست‌های کشورمان در این رقابت‌ها هستیم و  دنیا به ژیمناستیک ایران احترام می‌گذارد.
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری با بیان موفقیت‌های این رشته در ایران گفت: زمانی بود که ما آرزوی شرکت در رقابت‌هایی مثل جام جهانی را داشتیم؛ اما حالا شاهد روی سکو رفتن ژیمناست‌های کشورمان در این رقابت‌ها هستیم و دنیا به ژیمناستیک ایران احترام می‌گذارد.
گروه ورزش-رجانیوز: رضا خیرخواه در خصوص شرایط مهدی الفتی برای حضور در جام جهانی قطر اظهار داشت: خوشبختانه مهدی الفتی شرایط خوبی برای حضوری موفق در این رقابت‌ها دارد. البته ژیمناستیک رشته‌ای است که کوچکترین لغزشی باعث عدم موفقیت می شود و الفتی باید با تمرکز بالا مسابقه دهد.
 
به گزارش رجانیوز، وی افزود: به صورت زمینی راهی ارمنستان شدیم و خوشبختانه فدراسیون ژیمناستیک هماهنگی‌های لازم را برای اینکه در ایروان شرایط خوبی به لحاظ اسکان داشته باشیم ایجاد کرده بود. روز گذشته هم از ارمنستان به صورت هوایی راهی قطر شدیم.
 
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری تصریح کرد: امیدوارم با کسب سهمیه المپیک توسط الفتی، شاهد یک تاریخ‌سازی بزرگ در ژیمناستیک ایران باشیم اما اگر خدای نکرده این اتفاق رخ ندهد فراموش نکنیم تا الان هم موفقیت بزرگی رخ داده است. همه این موفقیت‌ها نتیجه برنامه‌ریزی‌هایی است که از سال ۹۶ آغاز شد.
 
وی ادامه داد: زمانی بود که ما آرزوی شرکت در رقابت‌های مثل جام جهانی را داشتیم؛ اما حالا شاهد روی سکو رفتن ژیمناست‌های کشورمان در این رقابت ها هستیم و دنیا به ژیمناستیک ایران احترام می‌گذارد.
 
خیرخواه در پایان خاطرنشان کرد: اگر الان در آستانه کسب سهمیه قرار گرفته‌ایم به خاطر رایزنی‌های رییس فدراسیون ژیمناستیک بود. چون ما شرکت در جام های جهانی را به دلیل عدم ثبت نام از دست داده بودیم اما زهرا اینچه درگاهی همان روز که به فدراسیون بازگشت تلاش خود را برای حضورمان در مسابقات کسب سهمیه آغاز کرد و خوشبختانه این تلاش‌ها نتیجه مثبتی به همراه داشت.
 
انتهای پیام/