هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:27
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 فروردين 1403 ساعت 12:46
چهارشنبه 29 فروردين 1403 12:43 ساعت
2024-4-17 12:46:27
شناسه خبر : 379420
مطابق پیش بینی سازمان هواشناسی، هوای هفت استان واقع در مناطق مرکزی و جنوبی کشور امروز (چهارشنبه) با رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت همراه است.
مطابق پیش بینی سازمان هواشناسی، هوای هفت استان واقع در مناطق مرکزی و جنوبی کشور امروز (چهارشنبه) با رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت همراه است.
گروه اجتماعی-رجانیوز: امروز (چهارشنبه) در استان‌های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، جنوب خراسان رضوی و برخی مناطق واقع در فارس، نیمه جنوبی و شرق اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی، رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق رخداد تگرگ پیش‌بینی می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، امروز بیشینه بارش در کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و یزد خواهد بود.
 
پنجشنبه در برخی مناطق شرق، جنوب شرق و جنوب، جمعه در مناطقی از شمال غرب، ارتفاعات و دامنه های زاگرس شمالی و مرکزی و البرز مرکزی، شنبه و یکشنبه در برخی مناطق شمال غرب، غرب سواحل دریای خزر، بخش‌هایی از مرکز و جنوب و ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی و زاگرس شمالی و مرکزی بارش رخ می‌دهد.
 
امروز شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج و طوفانی و پنجشنبه و جمعه، شرق دریای عمان مواج است.
 
آسمان امروز تهران صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود که در برخی ساعت‌ها با افزایش باد همراه خواهد بود. بیشینه دمای امروز پایتخت ۲۳ درجه و کمینه دمای آن ۱۴ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.
 
انتهای پیام/


9
پسندیدم