هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 31 خرداد 1403
ساعت 11:38
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 فروردين 1403 ساعت 12:20
چهارشنبه 29 فروردين 1403 12:09 ساعت
2024-4-17 12:20:59
شناسه خبر : 379413
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با اشاره به اهمیت تبعیت محض از نایب امام در عصر غیبت، گفت: پیروی از دستور ولی فقیه در عصر غیبت در واقع تبعیت از امام عصر (عج) است.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان با اشاره به اهمیت تبعیت محض از نایب امام در عصر غیبت، گفت: پیروی از دستور ولی فقیه در عصر غیبت در واقع تبعیت از امام عصر (عج) است.
گروه سیاست-رجانیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی روز چهارشنبه در برنامه صبحگاه مشترک ارتش در محل فرماندهی گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در آران و بیدگل افزود:اینکه فرمانده کل قوا نایب امام عصر(عج) است بالاترین افتخار برای نیروهای مسلح است،دستور فرماندهی کل قوا دستور امام عصر(عج) است،دیر یا زود ظهور رخ می دهد،دشمنان ظهور را دیر می پندارند اما ما ظهور را نزدیک می دانیم.
 
به گزارش رجانیوز، وی اظهار کرد:هشتم شوال در سال 1304 وهابیت که عامل انگلستان بودند قبور ائمه بقیع ما حضرت امام حسن مجتبی(ع) و امام سجاد(ع) و امام محمدباقر(ع) و جعفر صادق(ع) را تخریب کردند و آنقدر جهان اسلام وتشیع در ضعف بود که نتوانست در مقابل این جسارت مستقیم به اهل بیت(ع) کاری انجام دهن،رژیم دست نشانده طاغوت به سرپرستی خاندان هویدا به مکه و مدینه فرستاد اما با دست خالی وبا همدستی با حاکمان حجاز برگشتند.
 
امام جمعه کاشان بیان کرد:29 فروردین سالروز حکم حضرت امام خمینی(ره) است،ارتش قبل از انقلاب ضعیف بود،خداوند در قرآن می فرماید آنقدر قوی شوید که دشمن از شما بترسد اما آمریکایی ها اقرار کردند ، ارتش شاهنشاهی ایران دوست دشمنان خدا ازجمله اسرائیل بود.
 
وی اظهار کرد:ارتش ایران قبل از انقلاب کارآمد و آموزش دیده بود اما نتوانست از تاج و تخت پهلوی حمایت کند و مهم ترین عامل آن نقش امام راحل(ره) در مواجهه با ارتش شاهنشاهی بود،امام خمینی(ره) 26 فروردین پیامی را صادر کردند و فرمودند روز 29 فروردین روز ارتش اسلام است.
 
امام جمعه کاشان بیان کرد:ارتش جمهوری اسلامی در کنار سپاه پاسداران و نیروی انتظامی به تعبیر حضرت علی(ع) دژ مستحکم ملت هستند.
 
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت:آخرین اقدام ارتش با همکاری سپاه دنیا را به شگفتی واداشت،امن ترین پایگاه هوایی رژیم غاصب صهیونیستی را جمهوری اسلامی با اقتدار منهدم کرد،آمریکا،اسرائیل و اذنابش همه توان خود را برای پدافند بکار گرفتند اما جمهوری اسلامی بخش کوچکی از توانش را بکار گرفت و موفق شد،این تفاوت ارتش جمهوری اسلامی با ارتش طاغوت است.
 
وی افزود:بیانیه گام دوم انقلاب ریل گذاری نایب امام عصر(عج) برای تعجیل در فرج است و خودسازی،جامعه سازیی و تمدن سازی وظیفه ماست.
 
امام جمعه کاشان بیان کرد:مردم غزه،فلسطین از عملیات فرزندان ایران خشنود هستند،امروز با امام عصر(عج) عهد می بندیم راهی که امام راحل(ره)و رهبر معظم انقلاب برای ما ترسیم می کنند ادامه دهیم.
 
انتهای پیام/