هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 30 ارديبهشت 1403
ساعت 02:35
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 29 فروردين 1403 ساعت 12:11
چهارشنبه 29 فروردين 1403 12:09 ساعت
2024-4-17 12:11:42
شناسه خبر : 379408
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عملیات وعده صادق را دفاع مشروع از حقوق منافع ملت ایران دانست و گفت: پاسخ تنبیهی سپاه نشان داد که کشورمان در دفاع از منافع ملی با کسی تعارف ندارد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عملیات وعده صادق را دفاع مشروع از حقوق منافع ملت ایران دانست و گفت: پاسخ تنبیهی سپاه نشان داد که کشورمان در دفاع از منافع ملی با کسی تعارف ندارد.
گروه سیاست-رجانیوز: احمد راستینه در مورد عملیات تاریخی، مقتدرانه و پیروزمندانه نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ به اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی اظهار داشت: عملیات ترکیبی و پیچیده «وعده صادق»، اولین عملیات ترکیبی پهپادی و موشکی در سطح گسترده علیه رژیم جعلی صهیونیستی بود که پایگاه های از پیش تعیین شده این رژیم را در هم کوبید.
 
به گزارش رجانیوز، وی تصریح کرد: طراحی فنی و دقیق این عملیات باعث شد که گنبد به اصطلاح آهنین از رهگیری این موشک ها و پهپادها ناتوان شود به گونه ای که بخش قابل توجهی از این پهپادها توانست به اهداف مورد نظر خود برسد.
 
نماینده مردم شهرکرد در مجلس اضافه کرد: این عملیات پهپادی و موشکی جمهوری اسلامی ایران نشان داد که ظرفیت های بی نظیری را برای تنبیه متجاوزان در نظر گرفته است و اگر دشمنی چشم طمع به این آب و خاک داشته باشد با پاسخی کوبنده روبرو خواهد شد.
 
راستینه عملیات وعده صادق را دفاع مشروع از حقوق منافع ملت ایران عنوان کرد و گفت: این عملیات نشان داد که جمهوری اسلامی در دفاع از منافع ملی کشورمان با هیچ کس تعارف ندارد.
 
وی اضافه کرد: اگر رژیم صهیونیستی در پاسخ دچار خطای راهبردی شود با عملیات گسترده، انبوه و ویرانگر روبرو خواهد شد، به گونه ای که این رژیم به زودی پایان عمر نکبت بار خود را خواهد دید.
 
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوانین بین‌المللی این اجازه را به ما می‌دهد که بعد از حمله به سفارتخانه‌ها و کنسولگری‌ها که جزو خاک ما است، پاسخ مشروعی داشته باشیم، یادآورشد: دلاور مردان ما در این اقدام به سازمان ملل این پیام را دادند که دوران بزن دررو تمام شده و اگر این سازمان در دفاع از حقوق بین‌الملل کوتاهی کند و منافع ملت‌ها را نادیده بگیرد، ایران از حقوق ملت خود دفاع خواهد کرد.
 
انتهای پیام/