هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 خرداد 1403
ساعت 05:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 28 فروردين 1403 ساعت 17:50
سه شنبه 28 فروردين 1403 17:39 ساعت
2024-4-16 17:50:57
شناسه خبر : 379360
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بیانیه نویسی هیچ کمکی به باشگاه نمی‌کند و فقط تیم را به حاشیه می‌برد و به نظر من الان باید پرسپولیس به دنبال قهرمانی باشد تا بیانیه‌نویسی‌های متعدد برای تیم‌های دیگر و امیدوارم دیگر شاهد این چنین موضوعات نباشیم.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بیانیه نویسی هیچ کمکی به باشگاه نمی‌کند و فقط تیم را به حاشیه می‌برد و به نظر من الان باید پرسپولیس به دنبال قهرمانی باشد تا بیانیه‌نویسی‌های متعدد برای تیم‌های دیگر و امیدوارم دیگر شاهد این چنین موضوعات نباشیم.
گروه ورزش-رجانیوز: محمود کلهر در خصوص پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان انزلی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که پرسپولیس در حضور هواداران توانست به ۳ امتیاز برسد. به نظر من تیم در نیم فصل دوم نحوه بازی کردنش را تغییر داده است و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد. بازیکن‌های که به ما اضافه شدند خیلی به پرسپولیس کمک کردند و الان هم بهترین خط حمله را داریم. شک ندارم پرسپولیس با این بازیکنان به قهرمانی می‌رسد.
 
به گزارش رجانیوز، وی در مورد بیانیه نویسی‌های سرخابی‌های پایتخت گفت:‌ نمی‌دانم چرا همه بیانیه می‌نویسند این کار اصلا در شان فوتبال ایران نیست و ما اگر در فوتبال قانون‌مند باشیم دیگر شاهد بیانیه‌نویسی‌های متعدد از سوی باشگاه‌ها نیستیم. بیانیه نویسی هیچ کمکی به باشگاه نمی‌کند و فقط تیم را به حاشیه می‌برد و به نظر من الان باید پرسپولیس به دنبال قهرمانی باشد تا بیانیه‌نویسی‌های متعدد برای تیم‌های دیگر و امیدوارم دیگر شاهد چنین موضوعات نباشیم.
 
پیشکسوت پرسپولیس درباره تمدید قراردادهای بازیکنان، یادآور شد: یکی از مشکلات اساسی این است که هنوز مدیریت باشگاه کاری برای تمدید قرارداد انجام نداده است. شک نکنید اگر بازیکنان اصلی از تیم بروند پرسپولیس ضربه خواهد خورد. امیدوارم باشگاه زودتر به فکر تمدید باشد چون این بازیکنان بهترین هستند و هواداران هم خوشحال می‌شوند که این بازیکنان در پرسپولیس بمانند.
 
کلهر در خصوص عملکرد امیررضا رفیعی، خاطرنشان کرد: خوشحالم اوسمار به بازیکنان جوان اعتماد می‌کند و می‌گذارد بازیکنان بازی کنند. قطعا رفیعی خیلی جای پیشرفت دارد و امیدوارم تا بازگشت علیرضا بیرانوند بتواند دروازه را به خوبی بیمه کند. به نظر من رفیعی هنوز دروازه‌بان کاملی نیست اما در کنار بیرانوند می‌تواند تجربیات کافی را به دست آورد.
 
وی درباره بازی بعدی پرسپولیس در لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان، تصریح کرد: ما باید از تیم‌های قعر جدولی لیگ بترسیم چون همه توانشان را در بازی‌های آخر می‌گذارند تا سقوط نکنند. به نظر من باید پرسپولیس در این بازی با تمام توانش وارد زمین مسابقه شود تا بتواند 3 امتیاز را کسب کند. امیدوارم در این بازی بتوانیم به ۳ امتیاز خارج از خانه برسیم که استرسی در مورد قهرمانی نداشته باشیم.
 
انتهای پیام/


8
پسندیدم