هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 خرداد 1403
ساعت 02:58
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 فروردين 1403 ساعت 21:35
دوشنبه 27 فروردين 1403 21:31 ساعت
2024-4-15 21:35:10
شناسه خبر : 379277
دستگاه های جاسوسی و امنیتی رژیم صهیبونیستی امروز (دوشنبه) از ارتش این رژیم به دلیل ناکامی در ارزیابی واکنش قوی ایران به عملیات تروریستی حمله به کنسولگری ایران در دمشق انتقاد کردند.
دستگاه های جاسوسی و امنیتی رژیم صهیبونیستی امروز (دوشنبه) از ارتش این رژیم به دلیل ناکامی در ارزیابی واکنش قوی ایران به عملیات تروریستی حمله به کنسولگری ایران در دمشق انتقاد کردند.
گروه سیاست-رجانیوز: پس لرزه های واکنش قوی ایران به ترور شهدای حمله موشکی رژیم اشغالگر به کنسولگری ایران و هدف قرار دادن اهدافی در سرزمین های اشغالی توسط سپاه پاسداراران انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد و نهادهای جاسوسی و نظامی این رژیم یکدیگر را به ناکامی در ارزیابی و پیش بینی این حمله متهم می کنند.
 
به گزارش رجانیوز، این شبکه تأکید کرد که دستگاه های جاسوسی و نظامی این رژیم از ارتش اشغالگر به دلیل ناکامی در ارزیابی پاسخ قوی موشکی و پهپادی ایران به شدت انتقاد کردند.
 
از سوی دیگر روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» گزارش داد، «یائیر لاپید» رئیس ائتلاف مخالفان در کنست (پارلمان) این رژیم، اقدامات کابینه حاکم را عامل از بین‌رفتن بازدارندگی این رژیم در مقابل ایران و محور مقاومت ارزیابی‌کرد.
 
لاپید اعلام کرد: «بنیامین نتانیاهو» و کابینه اش به یک تهدید علیه موجودیت اسرائیل تبدیل شده‌اند.
 
وی با اعلام این موضوع که اقدامات کابینه نتانیاهو، بازدارندگی رژیم اسرائیل را از بین برده است، گفت: دوستان و دشمنان اسرائیل، این کابینه را ضعیف می بینند.
 
لاپید، آمریکا را کماکان متعهد به تامین امنیت رژیم صهیونیستی ارزیابی کرد و گفت: نتانیاهو به امنیت ما اهمیت نمی دهد و خرابه های شهرک های نزدیک مرز غزه، خشونت های کنترل نشده (صهیونیست های) افراطی و از بین رفتن بازدارندگی اسرائیل موید این موضوع است.
 
«تالی گاتلیب» عضو کنست رژیم صهیونیستی از حزب حاکم نیز درباره پاسخ موشکی و پهپادی ایران به حمله این رژیم به کنسولگری ایران در دمشق گفت: به «اسرائیل» توهین شد و سیلی محکمی خوردیم.
 
انتهای پیام/