هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 14:14
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 فروردين 1403 ساعت 19:34
دوشنبه 27 فروردين 1403 15:40 ساعت
2024-4-15 19:34:21
شناسه خبر : 379252
گردهمایی شاعران و علاقه‌مندان شعر به مناسبت حماسه «وعده صادق» و تنبیه رژیم غاصب صهیونیستی در فرهنگسرای انقلاب برگزار می‌شود.
گردهمایی شاعران و علاقه‌مندان شعر به مناسبت حماسه «وعده صادق» و تنبیه رژیم غاصب صهیونیستی در فرهنگسرای انقلاب برگزار می‌شود.
گروه فرهنگ-رجانیوز: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران عملیات «وعده صادق» خود را با رمز یا رسول‌الله (ص) با موفقیت به سرانجام رساند و ضمن تنبیه رژیم غاصب صهیونیستی در جسارت حمله به کنسولگری ایران در دمشق، یک بار دیگر ثابت کرد که بنای این رژیم پوشالی سست‌تر از خانه عنکبوت است و دیگر به پایان عمرش نزدیک می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، این اقدام شیرینی ایام و شکر شدن کام کل آزادمردان و دلیرزنان جبهه مقاومت را موجب شد. قرار است شاعران و ادب‌دوستان به حکم این شیرینی از ساعت ۱۶:۳۰ روز سه‌شنبه- ۲۸ فروردین ماه- در فرهنگسرای انقلاب گردهم بیایند و از این پیروزی ضیافت کلمه‌ایی برپا کنند.
 
علاقه‌مندان برای حضور در این گردهم آیی که با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود، می‌توانند در روز و ساعت اعلام شده به بزرگراه شهید نواب صفوی، خیابان کمیل، بین اخلاقی و خوش مقام، رو به روی ایستگاه مترو کمیل، سالن اجتماعات فرهنگسرای انقلاب مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/