هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 15:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 فروردين 1403 ساعت 19:32
دوشنبه 27 فروردين 1403 15:40 ساعت
2024-4-15 19:32:23
شناسه خبر : 379251
ویژه برنامه «فردای روشن» با محوریت شعار سال؛ «جهش تولید با مشارکت مردم» و تمرکز بر امیدآفرینی به جوان ایرانی در حوزه کسب و کار از قاب شبکه تهران تلویزیون به روی آنتن می‌رود.
ویژه برنامه «فردای روشن» با محوریت شعار سال؛ «جهش تولید با مشارکت مردم» و تمرکز بر امیدآفرینی به جوان ایرانی در حوزه کسب و کار از قاب شبکه تهران تلویزیون به روی آنتن می‌رود.
گروه فرهنگ-رجانیوز: ویژه برنامه «فردای روشن» به تهیه‌کنندگی حسین روزبهانی با محوریت شعار سال؛ «جهش تولید با مشارکت مردم» و تمرکز بر امیدآفرینی به جوان ایرانی در حوزه کسب و کار هر روز ساعت ۱۲:۲۰ از قاب شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، تهیه‌کننده ویژه برنامه «فردای روشن» اظهارداشت: این برنامه به نقاط مختلف کشور (شمال، جنوب ، شرق و غرب) سفر کرده و با افراد موفق گفت و گو می‌کند تا الگوی مناسبی برای جوان ایرانی که می‌خواهد وارد بازار کار شود، باشد.
 
وی گفت: رویکرد این برنامه حمایت از کسب و کارها در صنوف مختلف پیرامون شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» است و تاکید آن امیدآفرینی است. وجه تمایز این ویژه برنامه با سایر برنامه‌های مشابه آن، میدانی بودن آن است. «فردای روشن» به میان مجموعه‌ها می‌رود و ناگفته‌هایی از دل کارآفرینان، نقاط قوت و ضعف آنها را به تصویر می‌کشد.
 
روزبهانی افزود: افراد موفق در این برنامه به بیان قصه زندگی‌شان و سختی‌هایی که تا رسیدن به موفقیت داشتند، می‌پردازند. این برنامه الگویی برای جوان ایرانی است که امروز می‌خواهد وارد کسب و کار شود و ترس از شکست دارد.
 
تهیه‌کننده ویژه برنامه «فردای روشن» بیان کرد: افراد موفقی که در این برنامه با آنها گفت و گو می‌کنیم فراز و فرودهای زیادی در مسیر زندگی‌شان بوده که ثابت قدم ایستادند و توکلشان به خدا بوده و چالش‌هایی که در زندگی‌شان بوده را برطرف و امروز به موفقیت رسیدند.
 
برنامه «فردای روشن» کاری از گروه معارف شبکه تهران است که از ابتدای سال جدید به مدت ۱۵ دقیقه روی آنتن رفته است و تا پایان سال نیز پخش آن ادامه دارد و مجید میرزایی کارشناس مجری آن است.
 
انتهای پیام/