هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 12:23
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 فروردين 1403 ساعت 13:33
دوشنبه 27 فروردين 1403 13:22 ساعت
2024-4-15 13:33:15
شناسه خبر : 379195
پویا دادمرز، ایمان محمدی، مهدی عبدی، ناصر علیزاده و امین میرزازاده فرنگی‌کاران وزن‌های ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافتند.
پویا دادمرز، ایمان محمدی، مهدی عبدی، ناصر علیزاده و امین میرزازاده فرنگی‌کاران وزن‌های ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به نیمه‌نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافتند.
گروه ورزش-رجانیوز: مسابقات کشتی قهرمانی آسیا از ۲۳ تا ۲۸ فرودین ماه در شهر بیشکک قزقیزستان در حال برگزار است که امروز در کشتی فرنگی رقابت‌های پنج وزن نخست برگزار می‌شود.
 
به گزارش رجانیوز، در پنج وزن نخست پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم، در وزن ۶۳ ایمان محمدی، ۷۷ کیلوگرم امیر عبدی، ۸۷ ناصر علیزاده و ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده به روی تشک خواهند رفت.
 
در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۲ نفر حضور دارند، پویا دادمرز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم سجاد البیدهان از عراق را ۷ بر ۲ شکست داد و به جمع چهار نفر برتر راه یافت و در این مرحله کیم از کره‌جنوبی را پیش رو خواهد داشت.
 
در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم کرار البیدهان از عراق را ۹ بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف آیاتا سوزوکی از ژاپن خواهد رفت.
 
در وزن ۷۷ کیلوگرم امیر عبدی در دور اول با نتیجه ۹ بر صفر مقابل علی‌محمد ال‌عبوداح از عراق به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر ساجان از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک و مدال طلای جهان از قرقیزستان می‌رود.
 
در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۱۱ شرکت کننده دارد، ناصر علیزاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان را ۸ بر یک مغلوب کرد و در نیمه نهایی باید با ماساتو سومی از ژاپن مبارزه کند.
 
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۲ نفر شرکت کرده‌اند، امین میرزازاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم اسلام جان رحمت‌اف از ازبکستان را ۸ بر صفر از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رفت. دارنده مدال طلای جهان برای راهیابی به فینال ارلان مناتبکوف از قرقیزستان را پیش رو دارد.
 
انتهای پیام/