هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 15:04
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 فروردين 1403 ساعت 13:09
دوشنبه 27 فروردين 1403 11:47 ساعت
2024-4-15 13:09:43
شناسه خبر : 379186
دادستانی تهران در راستای وظیفه قانونی عدلیه برای مقابله با برهم‌زنندگان امنیت روانی جامعه، تعدادی از افراد را احضار کرد.
دادستانی تهران در راستای وظیفه قانونی عدلیه برای مقابله با برهم‌زنندگان امنیت روانی جامعه، تعدادی از افراد را احضار کرد.
گروه اجتماعی - رجانیوز: دادستانی تهران در راستای وظیفه قانونی عدلیه برای مقابله با برهم‌زنندگان امنیت روانی جامعه، تعدادی از افراد را احضار کرد.
 
به گزارش رجانیوز، بعد از انتشار مطالب کذب در خصوص قیمت ارز در کانال تلگرامی «اسکان نیوز» که میتوانست موجب نگرانی مردم و تضییع حقوق عامه شود، دادستانی تهران یاشار سلطانی صاحب این کانال تلگرامی را احضار کرد و برای وی پرونده قضایی تشکیل شد.
 
همچنین دادستانی تهران در راستای وظیفه قانونی عدلیه برای مقابله با برهم‌زنندگان امنیت روانی جامعه علیه روزنامه اعتماد و عباس عبدی اعلام جرم کرد.️
 
در همین راستا ضمن اعلام جرم، این روزنامه و فرد مذکور برای ارائه توضیحات به دادسرای تهران احضار شدند.
 
بر اساس این گزارش، امروز دادستانی تهران،‌ در پی انتشار مطالبی در جهت برهم زدن امنیت روانی جامعه و متلاطم کردن فضای اقتصادی کشور پس از عملیات موفقیت‌آمیز و غرور آفرین شب گذشته نیرو‌های مسلح کشور علیه رژیم صهیونیستی، علیه روزنامه جهان صنعت و یک خبرنگار اقتصادی اعلام جرم کرد.
 
انتهای پیام/ 


26
پسندیدم