هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 خرداد 1403
ساعت 01:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 27 فروردين 1403 ساعت 11:46
دوشنبه 27 فروردين 1403 11:06 ساعت
2024-4-15 11:46:59
شناسه خبر : 379176
رئیس هیئت کشتی استان مازندران تاکید کرد طبق صحبتی که با حسن یزدانی داشته و پیش از عید نیز با او دیدار کرده، این قهرمان از اول اردیبهشت تمرینات کشتی‌اش را آغاز خواهد کرد.
رئیس هیئت کشتی استان مازندران تاکید کرد طبق صحبتی که با حسن یزدانی داشته و پیش از عید نیز با او دیدار کرده، این قهرمان از اول اردیبهشت تمرینات کشتی‌اش را آغاز خواهد کرد.
گروه ورزشی- رجانیوز: رئیس هیئت کشتی استان مازندران تاکید کرد طبق صحبتی که با حسن یزدانی داشته و پیش از عید نیز با او دیدار کرده، این قهرمان از اول اردیبهشت تمرینات کشتی‌اش را آغاز خواهد کرد.
 
به گزارش رجانیوز، امید شایگان که به عنوان سرپرست تیم ملی فرنگی در مسابقات قهرمانی آسیا حضور دارد، در گفت‌وگو با تسنیم درباره وضعیت فرنگی‌کاران کشورمان در بیشکک اظهار داشت: روز گذشته (26 فروردین) یک گروه از بچه‌ها صبح و یک گروه هم بعدازظهر تمرینات‌شان را دنبال کردند، قرعه‌کشی هم که انجام شد، یک مقدار قرعه 67 کیلوگرم دشوار بود و بقیه بچه‌ها با قرعه نسبتا مناسبی مواجه شدند. همه آماده و سرحال هستند و امیدواریم بهترین نتیجه کسب شود.
 
رئیس هیئت کشتی مازندران در پاسخ به این سوال که دارنده 9 مدال کشتی المپیک و جهان (حسن یزدانی) از چه زمانی قرار است استارت تمرینات کشتی‌اش را بزند، عنوان کرد: از اول اردیبهشت تمریناتش را شروع می‎کند. او در این مدت هنوز روی تشک نیامده، اما تمرینات بدنسازی‌اش را دنبال کرده است. پیش از عید خودم او را دیدم، بعد از آن هم با هم در تماس بودیم و قرار است از اول اردیبهشت روی تشک بیاید.
 
 
شایگان درباره اینکه حسن یزدانی چه زمانی قادر به ورود به چرخه و حضور در تورنمنت بین‌المللی است؟ گفت: بستگی به نظر پزشکان و بعد از آن هم مربیان تیم ملی دارد، اما فکر می‌کنم از وقتی روی تشک آمد، بعد از یک ماه شرایط حضور در مسابقه را پیدا کند. اینکه او چه زمانی و به چه مسابقه‌ای اعزام شود، بستگی به فدراسیون کشتی دارد.
 
شایگان درخصوص کامران قاسم‌پور نیز تاکید کرد: ما همچنان باید منتظر نتیجه مسابقات گزینشی و عملکرد امیرعلی آذرپیرا باشیم. ان‌شاءالله که آذرپیرا در همین بیشکک سهمیه را بگیرد، وگرنه کار سخت می‌شود و شاید آن وقت برای اعزام به گزینشی بعدی، بین گلیج و قاسم‌پور مسابقه برگزار شود. من فکر می‌کنم همچنان همه چیز بستگی به نتیجه آذرپیرا در مسابقات گزینشی بیشکک دارد.
 
وی درباره مبارزه احتمالی بین حسن یزدانی -کامران قاسم‌پور برای کسب دوبنده وزن 86 کیلوگرم تیم ملی نیز تصریح کرد: هر دو کشتی‌گیر خیلی عالی هستند، من هم مثل همه همچنان دوست دارم حسن یزدانی در المپیک صاحب دوبنده 86 کیلوگرم و کامران قاسم‌پور هم ملی‌پوش 97 کیلوگرم باشد که هر دو نفر در ترکیب تیم اعزامی به المپیک باشند.
 
 
رئیس هیئت کشتی مازندران در پایان نیز به قهرمانی تیم ملی آزاد در مسابقات قهرمانی آسیا با کسب 5 طلا و 3 برنز اشاره کرد و گفت: از جمع 10 ملی‌پوش آزادکار اعزامی به قرقیزستان، 9 کشتی‌گیر مازندرانی بودند که 5 نفرشان طلا و دو نفر هم برنز گرفتند. یعنی 50 درصد طلاهای کشتی قهرمانی آسیا را مازندرانی‌ها گرفته‌اند.

انتهای پیام/