هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 09:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 فروردين 1403 ساعت 20:24
يكشنبه 26 فروردين 1403 20:20 ساعت
2024-4-14 20:24:17
شناسه خبر : 379156
معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پروژه مهم پایگاه داده‌های مکانی (جی.نف) با کمک ۳۵ دستگاه خودرو شاسی‌بلند دو کابین کمک‌دار برای تردد در مناطق صعب العبور و کوهستانی، تکمیل می‌شود.
معاون وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پروژه مهم پایگاه داده‌های مکانی (جی.نف) با کمک ۳۵ دستگاه خودرو شاسی‌بلند دو کابین کمک‌دار برای تردد در مناطق صعب العبور و کوهستانی، تکمیل می‌شود.
گروه اقتصاد-رجانیوز: «محمود لیایی» امروز (یکشنبه) در مراسم رونمایی از خودروهای قابل تردد در مناطق کوهستانی گفت: هدف ما از برگزاری این برنامه این است که بر اهمیت پروژه جی.نف (پایگاه داده‌های مکانی) تاکید کنیم.
 
به گزارش رجانیوز، مدیرعامل شرکت ملی پست افزود: با توجه به اینکه قرار بود نوسازی ناوگان را داشته باشیم، نظر اعضای هیات مدیره شرکت ملی پست بر این بود که همزمان با برنامه نوسازی ناوگان، از ظرفیت مناسب موجود برای محقق کردن وظایفی که بر عهده ما گذاشته شده استفاده کنیم که مهم‌ترین آن تکمیل پروژه جی. نف است.
 
لیایی تاکید کرد: شاید می‌توانستیم به جای وانت‌های شاسی بلند که امکان تردد در مکان‌های صعب العبور را دارند و امروز از آن رونمایی شد، از ماشین‌های لوکس‌تر استفاده کنیم، اما از تشریفات و ظواهر عبور کردیم و اولویت را به ماشین‌های عملیاتی دادیم تا علاوه بر تکمیل پروژه جی.نف در بحث حمل و نقل نیز از آن‌ها بهترین استفاده را ببریم.
 
وی با تقدیر از وزیر ارتباطات برای حمایت از این پروژه، خاطرنشان‌کرد: انتظار ما از وزارت ارتباطات این است که در راهی سختی که برای نوسازی ناوگان حمل و نقل پستی و افزایش لجستیک‌های پستی در پیش گرفته‌ایم، مانند همیشه همراه ما باشند.
 
مدیرعامل شرکت ملی پست ابراز امیدواری کرد: با اقدامات انجام شده بتوانیم خودمان را به بهترین شکل برای سرشماری ٖمکان محور پست در سال ۱۴۰۵ آماده کرده و تا پایان دولت سیزدهم این داده‌ها را کامل کنیم.
 
معاون وزیر ارتباطات اظهار داشت: مدیران استانی باید از ظرفیت ایجاد شده به بهترین شکل برای به روز رسانی و تکمیل اطلاعات مکانی روستاها و شهرهای خود که ناقص است، استفاده کنند.
 
انتهای پیام/