هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 09:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 فروردين 1403 ساعت 19:44
يكشنبه 26 فروردين 1403 19:41 ساعت
2024-4-14 19:44:14
شناسه خبر : 379135
رئیس سابق سازمان جاسوسی خارجی رژیم صهیونیستی(موساد) درباره تبعات هرگونه تقابل نظامی با ایران به مقامات کنونی این رژیم هشدار داد.
رئیس سابق سازمان جاسوسی خارجی رژیم صهیونیستی(موساد) درباره تبعات هرگونه تقابل نظامی با ایران به مقامات کنونی این رژیم هشدار داد.

گروه بین‌الملل-رجانیوز: روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» از نارضایتی «یوسی کوهن» از حمله این رژیم به کنسولگری جمهوری اسلامی در سوریه خبر داد و نوشت: کوهن با (حمله به کنسولگری ایران) برای کشتن ژنرال های سپاه که منجر به تشدید تنش بین تل‌آویو و تهران شد، مخالفت کرد.

 

به گزارش رجانیوز، کوهن درباره به شهادت رساندن سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی، گفت که «آیا این کشتار به برداشته شدن تهدیدات از اسرائیل کمک می کند، نمی دانم. امیدوارم!»

 

وی ضمن تایید تلویحی نقش رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی، افزود: ما مجبوریم باور کنیم که درباره پاسخ احتمالی به حمله ما، پیش بینی های لازم انجام شده بود.

 

این مقام رژیم صهیونیستی درباره تبعات هرگونه تقابل نظامی با ایران، به کابینه حاکم بر این رژیم هشدار داد و گفت: توصیه نمی کنم، اسرائیل به ایران پاسخ دهد.

 

کوهن با اشاره به پایین بودن احتمال همراهی آمریکا و دیگر متحدان این رژیم با هرگونه تقابل نظامی با ایران، افزود: ما نباید اتحادمان را فدای تقابل (با ایران) کنیم.

 

انتهای پیام/