هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 13:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 فروردين 1403 ساعت 17:36
يكشنبه 26 فروردين 1403 16:14 ساعت
2024-4-14 17:36:07
شناسه خبر : 379133
موسسه مطالعات امنیتی رژیم صهیونیستی در بررسی پی پاسخ پهپادی و موشکی تهران به حمله اخیر تل‌آویو به کنسولگری ایران در دمشق، اذعان کرد که از منظر استراتژیک، اسرائیل و آمریکا نتوانستند ایران را از این حمله بازدارند.
موسسه مطالعات امنیتی رژیم صهیونیستی در بررسی پی پاسخ پهپادی و موشکی تهران به حمله اخیر تل‌آویو به کنسولگری ایران در دمشق، اذعان کرد که از منظر استراتژیک، اسرائیل و آمریکا نتوانستند ایران را از این حمله بازدارند.

گروه سیاست-رجانیوز: موسسه مطالعات امنیی رژیم صهیونیستی در این باره اعلام کرد: از منظر استراتژیک، اسرائیل و آمریکا نتوانستند ایران را از این حمله بازدارند.

 

به گزارش رجانیوز، طبق اعلام این موسسه، ایران توانست به رژیم اسرائیل آسیب برساند.

 

این موسسه صهیونیستی همچنین گزارش داد: اسرائیل شاهد یک شب دراماتیک بی سابقه با ۲۰۰ موشک و ۳۰۰ پهپاد بود که ایران به سمت آن شلیک کرد.

 

در همین راستا، رسانه‌های صهیونیستی نیز اعتراف کردند: ما با یک توهین علنی و بی‌سابقه مواجه شدیم و بازدارندگی اسرائیل فروپاشید.

 

این رسانه‌ها اعلام کردند که ایران در پاسخ خود، جسارت، قدرت آتش و عملیاتی خود را اثبات و بازدارندگی را در مقابل اسرائیل ایجاد کرد.

 

رسانه‌های صهیونیستی همچنین اذعان کردند: ایران شب گذشته قواعد بازی را تغییر داد و در تلاش است معادله جدیدی را در منطقه تحمیل کند.

 

برپایه گزارش این رسانه‌ها، رژیم اسرائیل در اوج جنگ در ۶ جبهه است و اکنون جبهه هفتم به آن اضافه شده است.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه‌ای از شلیک ده‌ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین‌های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

 

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

 

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

 

انتهای پیام/