هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 7 خرداد 1403
ساعت 01:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 فروردين 1403 ساعت 16:54
يكشنبه 26 فروردين 1403 16:13 ساعت
2024-4-14 16:54:11
شناسه خبر : 379118
عضو و سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع و پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق و کاملا منطبق با قوانین حاکم در مناسبات بین المللی بود.
عضو و سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پاسخ نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع و پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق و کاملا منطبق با قوانین حاکم در مناسبات بین المللی بود.
گروه سیاست-رجانیوز: سید نظام الدین موسوی عضو و سخنگوی هیات رئیسه مجلس در ارزیابی شلیک ده ها موشک و پهپاد توسط سپاه پاسداران به سمت سرزمین های اشغالی اظهار داشت: پاسخ نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع و در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق و کاملا منطبق با قوانین موضوعه حاکم در مناسبات بین المللی بود.
 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد: این اقدام ایران، حامل یک پیام واضح به رژیم صهیونیستی و آمریکا بود که برای چندین بار با این واقعیت روبرو شوند که دوران بزن در رو تمام شده یکی بزنی چندتا می خوری!
 
عضو و سخنگوی هیات رئیسه مجلس بیان داشت: در بُعد دیگری پس از عملیات تاریخ ساز طوفان الاقصی این دومین پیروزی بزرگ جبهه مقاومت در رویارویی با رژیم فاسد و کودک کش صهیونیستی است و پیش بینی رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر کوتاه بودن عمر این رژیم جعلی را برابر دیده جهانیان عیان تر ساخت.
 
موسوی یادآورشد: بُعد دیگر این عملیات گسترده که به تعبیر ناظران بین المللی بزرگترین حمله پهپادی و موشکی تاریخ لقب گرفته توانمندی‌های دفاعی و نظامی ایران را به رخ همگان کشید بطوریکه آمریکایی ها در یک عقب نشینی آشکار آنچه را که در خفا مبنی بر عدم تمایل رویارویی با ایران اسلامی می گفتند را امروز در تریبون های رسمی فریاد می زنند و این به معنی کرنش در مقابل یک قدرت منطقه ایی به نام جمهوری اسلامی ایران است.
 
وی در خصوص پیام عملیات شب گذشته سپاه پاسداران به کشورهای منطقه افزود: پیام روشن این عملیات این بود که ایران در موضوع امنیت ملی خود با هیچ کس تعارف و مماشات ندارد و همانطور که به اصل حسن همجواری و احترام متقابل پایبند است اما در مقابل تهدیدهای امنیتی به هیچ وجه مسامحه نخواهد داشت.
 
این عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در خصوص تهدیدات رژیم صهیونیستی مبنی با پاسخ متقابل خاطر نشان کرد: افسانه ارتش نخبه و گنبد آهنین امروز به زباله دان تاریخ پیوسته و رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی به طرز رقت باری برای بقا دست و پا می زند و می داند که ضربه بعدی ایران، پایان عمر این رژیم جعلی را تعجیل می بخشد ما در این انتقام طوفانی همه اصول انسانی را رعایت کردیم و فقط مناطق نظامی رژیم را شخم زدیم اما دست برتر با ماست اگر بخواهند این آزموده را دوباره بیازمایند در امان نخواهند بود.
 
انتهای پیام/