هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 10 خرداد 1403
ساعت 13:30
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 26 فروردين 1403 ساعت 16:13
يكشنبه 26 فروردين 1403 14:36 ساعت
2024-4-14 16:13:32
شناسه خبر : 379107
عملیات تنبیهی و ترکیبی ایران ضد اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، تعداد شهدای فلسطینی طی ۲۴ ساعت گذشته را در غزه کاهش داد.
عملیات تنبیهی و ترکیبی ایران ضد اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، تعداد شهدای فلسطینی طی ۲۴ ساعت گذشته را در غزه کاهش داد.
گروه بین الملل - رجانیوز: عملیات تنبیهی و ترکیبی ایران ضد اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق، تعداد شهدای فلسطینی طی ۲۴ ساعت گذشته را در غزه کاهش داد. 
 
به گزارش رجانیوز به نقل از خبرگزاری الجزیره، وزارت بهداشت غزه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که اشغالگران صهیونیست طی ۲۴ ساعت گذشته مجموعاً ۴ جنایت در نوار غزه مرتکب شده‌اند که در مجموعه این اقدام‌ها ۴۳ فلسطینی به شهادت رسیده و ۶۲ نفر دیگر زخمی شده‌اند.
 
به این ترتیب شمار شهدای تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه از ۷ اکتبر تاکنون به ۳۳۷۲۹ نفر و تعداد زخمی‌ها به ۷۶۳۷۱ نفر رسیده است.
 
این آمار با توجه به آمار روزهای گذشته با کاهش قابل توجهی در تعداد شهدا و مجروحان همراه بود. رژیم صهیونیستی شب گذشته به علت ترس از حملات موشکی و پهپادی ایران هیچ عملیات نظامی در غزه انجام نداده و ساکنان غزه برای اولین بار طی ۱۹۰ روز گذشته بدون ترس از صدای پهپادها و جنگنده‌ها و همچنین انفجارهای ناشی از حمله‌های رژیم صهیونیستی شب آرامی را پشت سر گذراندند.
 
شب گذشته یک خبرنگار فلسطینی با انتشار ویدئویی با اشاره به آرامش منطقه جنگ زده غزه که در هفت ماه اخیر یک ساعت از بمباران در امان نبوده، گفت: از ۱۹۰ روز قبل، امشب آرام‌ترین شب غزه را شاهدیم… همزمان با حمله ایران به اسرائیل، هیچ صدایی در آسمان غزه شنیده نمی‌شود.مردم غزه دیشب این آرامش موقت را جشن گرفته و با تجمع در خیابان‌ها، موشک‌هایی که به سمت سرزمین‌های اشغالی در حال حرکت بود را با خوشحالی رصد می‌کردند.
 
انتهای پیام/