هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 خرداد 1403
ساعت 06:05
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 فروردين 1403 ساعت 17:26
جمعه 24 فروردين 1403 16:39 ساعت
2024-4-12 17:26:43
شناسه خبر : 378874
سفیر کرواسی در تهران گفت: حضور ۷ مربی از کرواسی در فوتبال ایران نشان دهنده روابط خوب میان دو کشور و دو ملت ایران و کرواسی است.
سفیر کرواسی در تهران گفت: حضور ۷ مربی از کرواسی در فوتبال ایران نشان دهنده روابط خوب میان دو کشور و دو ملت ایران و کرواسی است.
گروه فرهنگ-رجانیوز: دراگو اشتامبوک در خصوص این‌که چه آرزویی برای مردم ایران دارید اظهار داشت: ارتباط تاریخی دو کشور اهمیت بسیاری دارد. ایرانیان ملت بزرگی هستند. آینده این کشور بهترین است و من بهترین‌ها را برای مردم ایران آرزو می‌کنم.
 
وی افزود: آیین افطار ملل، مهمانی باشکوهی با غذاهای لذیذ بود که ناشی از تاریخ و فرهنگ و تمدن غنی ایران است و هر چیزی در آن جذاب است. این(افطاری) یک جشن باشکوه و فرصتی است که ایرانیان در ماه مبارک رمضان آن را گرامی و مقدس می‌دارند.
 
سفیر کرواسی در ایران درباره روابط کنونی دو کشور و آینده این روابط گفت: من فکر می‌کنم روابط و همکاری ایران با کرواسی خیلی خوب و دوستی میان این دو کشور بسیار زیاد است. ۶ تا ۷ مربی از کرواسی مربی‌گری تیم‌های ملی ایران را بر عهده داشتند و این نشان دهنده روابط خوب میان دو کشور است.
 
اشتامبوک گفت: به این باور داریم که ایرانیان بسیار میهمان‌نواز هستند. زمان آن رسیده که روابط دو کشور توسعه یابد و قوی‌تر شود، کتاب‌های زیادی ترجمه می‌کنم از شعر مدرن در ایران و از نگاه من، روابط دو ملت در روابط ایران و کرواسی خیلی مهم است.
 
انتهای پیام/