هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 1 خرداد 1403
ساعت 05:15
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 فروردين 1403 ساعت 16:44
جمعه 24 فروردين 1403 16:39 ساعت
2024-4-12 16:44:16
شناسه خبر : 378857
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم برخلاف بعضی دولت‌های قبلی برای خود خط قرمزی در برخورد با فساد قائل نیست.
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم برخلاف بعضی دولت‌های قبلی برای خود خط قرمزی در برخورد با فساد قائل نیست.

گروه سیاست-رجانیوز: مجتبی یوسفی اظهار داشت: دولت سیزدهم در برخورد با فساد جدی است و در این مسیر خط قرمزی برای خود قائل نیست.

 

به گزارش رجانیوز، وی اضافه کرد: بعضی دولت‌ها خط قرمزهایی برای خود در برخورد با فساد قائل بودند و به عنوان مثال برادر یا برادرها و نزدیکان برخی مقامات در کشور جزو خطوط قرمز در برخورد با فساد بودند اما در دولت سیزدهم این مسائل مشاهده نشده است.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت سیزدهم مصوبات مجلس در خصوص انتشار اسامی ابربدهکاران بانکی و صورت های مالی شرکت های زیان‌ده دولتی را اجرایی کرد در حالی که این مصوبات در دولت های قبل اجرا نشد، دولت سیزدهم با اجرای این قوانین گام های مهمی در مبارزه با فساد و ارتقای شفافیت برداشت.

 

یوسفی خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم و مجلس یازدهم در صدد محدود کردن و حذف امضاهای طلایی در کشور هستند و مجلس در این مسیر در کنار دولت قرار دارد.

 

انتهای پیام/