هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1403
ساعت 11:07
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 24 فروردين 1403 ساعت 00:11
جمعه 24 فروردين 1403 00:08 ساعت
2024-4-12 00:11:19
شناسه خبر : 378844
مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با توجه به شرایط جدول محکوم به برد هستیم و فردا (جمعه) بهترین کیفیت خود را ارایه خواهیم داد و به امید نتیجه و کسب امتیاز در زمین حاضر خواهیم شد.
مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: با توجه به شرایط جدول محکوم به برد هستیم و فردا (جمعه) بهترین کیفیت خود را ارایه خواهیم داد و به امید نتیجه و کسب امتیاز در زمین حاضر خواهیم شد.
گروه ورزش-رجانیوز: مصطفی صداقت پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از بازی نساجی مقابل سپاهان در هتلی در اصفهان افزود: فردا با تیم خوب و با شخصیت سپاهان بازی داریم و سپاهان نیاز به تعریف زیادی ندارد و این تیم همواره حریف سخت و قابل احترامی برای هر تیمی است.
 
به گزارش رجانیوز، وی ادامه داد: امیدوارم فردا فوتبال زیبایی را شاهد باشیم و اتفاقات فوتبالی به سود تیم ما باشد اما مطمئن هستم فردا سپاهان بازی سختی را مقابل تیم ما خواهد داشت و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا اتفاق خوبی را برای نساجی رقم بزنیم.
 
مربی نساجی تصریح کرد: نه فقط در مقابل سپاهان، بلکه با توجه به شرایط جدول لیگ برتر، در مصا با هر تیمی که بازی داشته باشیم، چه در خانه و چه در بیرون از خانه، محکوم به این هستیم که بهترین کیفیت خود را ارایه کنیم.
 
صداقت خاطرنشان کرد: در مورد چالش‌های پیش روی تیم سپاهان نمی‌توانم نظر بدهم و مسوولان فنی این تیم باید در خصوص شرایط تیمشان صحبت کنند؛ نساجی آنقدر گرفتاری دارد که باید تنها تمرکز بر روی تیم خودش تمرکز داشته باشد و شرایط تیم حریف مورد توجه ما نیست و به محروم و مصدومان فکر نمی‌کنیم، محکوم به تلاش و مبارزه هستیم.
 
مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: جدی‌ترین گزینه سقوط نیستیم و در هیچ صورت چنین اتفاقی نخواهد افتاد ولی بدون تردید از نظر جدولی شرایط خوبی نداریم اما کیفیت فوتبالی و انگیزه تیم ما مشخص است و نشان می‌دهد که این جدول اشتباه است و قول می‌دهم در ادامه لیگ اتفاق‌های خوبی برای تیم ما رخ خواهد داد.
 
صداقت در رابطه با شایعاتی که در برخی رسانه در مورد استفاده تیم نساجی از پیراهن سفیدرنگ مطرح می‌شود، واکنش نشان داد و گفت: ما سه لباس رسمی داریم در سه رنگ سورمه‌ای، قرمز و سفید را به سازمان لیگ معرفی کرده ایم و از همه آنها تاکنون استفاده کرده‌ایم.
 
وی ادامه داد: بر اساس قوانین فدراسیون چه در آسیا و هم در خانه از رنگ سفید استفاده کرده بودیم و تصمیم در خصوص این موضوع را سرمربی تیم به بازیکنان واگذار کرده است و نمی‌دانم این خرافات از کجا می‌آید، فردا به احتمال زیاد با لباس سفید بازی نخواهیم کرد و امیدوارم شاهد بازی تماشاگرپسندی باشیم.
 
انتهای پیام/